کاپیتان اسبق پرسپولیس اعتقاد دارد سیدجلال حسینی پس از حضور موثر به عنوان مدافع و کاپیتان حالا در کسوتی جدید می‌تواند منشا اتفاقات خوبی برای پرسپولیس باشد.

ابراهیم اسدی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس در فصل گذشته اظهار داشت: پرسپولیس اگر کمی خوش شانس بود می توانست فصل قبل هم قهرمان لیگ برتر شود. درباره شرایط پرسپولیس باید به این موضوع تاکید کنم که پرسپولیس فصل قبل مشکلات زیادی داشت و با وجود این مشکلات از حق نگذریم بازیکنان و کادر فنی تا روز آخر تمام تلاش خود را برای موفقیت و قهرمانی به کار گرفتند و از دست دادن جام، چیزی از شایستگی های آنها کم نکرد. به هر حال همین که همه تلاش کردند تا قهرمان شوند برای همه ما و هواداران مهم و ارزشمند است.

وی در خصوص تغییرات کادر فنی و همین طور حضور مهره‌های جدید در پرسپولیس برای فصل پیش رو تاکید کرد: در پایان هر فصل ایجاد تغییرات برای هر تیمی وجود دارد و امری اجتناب ناپذیر است. هم مربیان و هم بازیکنان فصل قبل برای موفقیت تیم تلاش کردند. در مورد بازیکنان و مربیان جدید هم باید بگویم در حال حاضر نمی توان به طور قاطع در موردشان صحبت و قضاوت کرد و باید در طول فصل و بازی ها عملکرد و بازدهی شان برای پرسپولیس مورد ارزیابی قرار بگیرد. با این وجود فکر می کنم باشگاه در زمینه نقل و انتقالات فعالیت خوبی داشته و مهره های کاربلدی را جذب کرده که اطمینان دارم می توانند برای تیم مهره های موثری باشند.

اسدی در مورد خداحافظی سیدجلال حسینی از دنیای بازی در مستطیل سبز و پیوستنش به جرگه مربیان به برنا گفت: سیدجلال حسینی در سال های حضورش در جایگاه مدافع و کاپیتان توانست روزهای خوب و موفقی را داشته باشد و در این مدت افتخارات زیادی را کسب و از تجربیاتش در راستای کمک به پرسپولیس بهره بگیرد. به هر حال خداحافظی از میادین ورزش حرفه ای هم جزو لاینفک برای هر ورزشکار و فوتبالیستی است و این بار نوبت به سیدجلال رسید تا از دنیای ورزش حرفه ای کنار برود. به اعتقاد من او همان طور که در زمین و میادین مختلف مهره و بازیکن خوبی برای پرسپولیس بود، اطمینان دارم در عرصه مربیگری هم می تواند موفق شود و به پرسپولیس کمک کند.

کاپیتان اسبق پرسپولیس ضمن گلایه از قیمت‌های سرسام‌آور برای بازیکنان در فصل جاری نقل و انتقالات تصریح کرد: در دوران ما نه ایجنتی در کار بود و نه مدیربرنامه ای. بازیکنان بدون واسطه و مستقیم با باشگاه ها مذاکره می کردند اما چند سالی است این قبیل افراد بازار نقل و انتقالات را برهم زده اند و دلیل اصلی قیمت نجومی بازیکنان شده اند. این موضوع تاثیر بدی در بازار نقل و انتقالات شده و اگر به آن رسیدگی شود می توان این معضل را برطرف کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)