بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای آمدن به این تیم فقط ۵ دقیقه با گل‌محمدی صحبت کردم و جو خوب و حمایتی که از من شد کافی بود تا خیلی زود در تیم جا بیافتم.

دانیال اسماعیلی فر در گفتگو با فوتبال برتر با اشاره به شرایط لیگ و پرسپولیس یادآور شد: وقتی با یک امتیاز اختلاف قهرمان لیگ می شویم و با این شرایط جام حذفی را می بریم یعنی رقابت نزدیک و سختی را در طول فصل داشتیم. قبل از پیوستنم به پرسپولیس فقط پنج دقیقه با آقا یحیی صحبت کردم. اتفاق‌هایی که قرار بود برایم بیفتد را به من گفت و می‌دانستم که قرار است چه اتفاقاتی برای من در پرسپولیس رخ دهد و آمادگی داشتم.

او ادامه داد: جو رختکن و شرایط تیم آنقدر خوب بود که خیلی زود در تیم جا افتادم، همه چیز برای ما راحت بود. شرایط پرسپولیس از دوره برانکو تا الان به گونه‌ای است که بازیکنان تازه وارد به راحتی در تیم جا می‌افتند و باید این را هم بگویم که در پرسپولیس امید نمی‌میرد.ما پنج، شش بازیکن جدید بودیم و می‌دانستیم قهرمانی می‌خواهیم. چندتا چیز اینجا جدید بود؛ اینکه آنها تا آخرین لحظه می‌جنگند و امید وجود دارد. بعد از بازی نساجی متوجه شدم این تیم برای قهرمانی سیری ناپذیر است و همیشه ایده‌آل‌ترین اتفاق را می‌خواهند. یکی از دلایل دبل پرسپولیس این بود که بعد از قهرمانی لیگ قانع نبودیم و می‌خواستیم در جام حذفی هم قهرمان شویم.

این بازیکن پرسپولیس گفت: در تیم ما همه سیری ناپذیر هستند و هواداران بهترین‌ها را می‌خواهند. در شهرآورد قبل از بازی و حین بازی تمرکز بالایی داشتیم و روند تیم خیلی خوب پیش رفت.می‌دانستیم از این بازی چه می‌خواهیم و وقتی هم گل تساوی را خوردیم گل محمدی گفت می‌بریم و همین روند را ادامه دهید.

وی در خصوص اینکه چه تدابیری برای مهار مهدی قائدی داشته است افزود: تیم ما ساختار دفاعی خوبی داشت و بازیکنان حمایت منطقی از هم داشتند و برای همین هم شاهد بودیم اجازه حرکت به بازیکنان استقلال داده نشد. قبل از این بازی ۱۱ فیلم ۲۰ دقیقه‌ای از حرکات مهدی قائدی را عسگری آنالیزور تیم آورد و ساعتها دیدم و باید از کادر فنی بابت این تلاش‌ها تشکر کنم.

اسماعیلی فر گفت: فوتبال سومین صنعت پولساز دنیا است و همه به دنبال حضور موفق و رشد در این فضا هستند اما قوانین، ما را محدود می‌کند. در شرایطی که بازیکنان مطرح دنیا در لیگ عربستان حضور پیدا می‌کنند در داخل ما را با قوانین تازه‌ای که وضع کرده‌اند محدود کرده و این شرایط خوب نیست. الان رونالدو و بنزما در تیم های عربستانی حضور پیدا کرده و ما باید با این شرایط به مصاف آنها برویم و به جای آنکه شرایط ما را بهتر کنند محدودیت دستمزدها را هم مطرح کرده و سقف قرارداد پیش روی ما گذاشته اند.

او در پاسخ به پرسش جالبی در مورد اینکه اگر بخواهد یک بازیکن از پرسپولیس انتخاب کند بیان کرد: خیلی بد است که از یک بازیکن فقط تشکر کنم ولی اگر سروش رفیعی امسال با من هم‌تیمی و هم‌اتاقی نبود من امسال، اینجا دیوانه می‌شدم. همه جوره کنارم بود. یک روزهایی تنهاترین بازیکن ایران بودم. شاید یک روزهایی تشویقم نکردند ولی او به من می‌گفت اینجا پرسپولیس است و همیشه باید خوب باشی و مهم نیست قبلا کی بودی به همین خاطر سروش را برمی‌دارم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)