سیروس محجوب کیست ؟

مرجع خبری پرسپولیس : برای اولین بار در تاریخ فوتبال دو کشور، سرنوشت یک تیم انگلیسی و ایرانی به هم گره خورده است .


هنوز عکس‌های محجوب با لباس نیوکاسل در اینترنت وجود دارد و می‌توان ادعا کرد که او برای خرید این تیم ابراز تمایل کرده است اما اینکه او چقدر جلو آمده برای همه جالب است. طرفداران نیوکاسل و مدیران پرسپولیس از جمعه تا حالا هیچ خبری از سیروس محجوب ندارند. «TYCON» این لقب میلیاردر ایرانی است که البته خیلی مشکوک به‌نظر می‌رسد. قطعا سوابق این چنینی او خیلی مسائل را روشن می‌کند.

برای اولین‌بار در تاریخ فوتبال انگلستان و ایران، سرنوشت دو تیم باشگاهی این کشورها به یک نفر گره خورده است. نیوکاسل انگلیس مثل پرسپولیس ایران این روزها منتظر یک نفر هستند: «سیروس محجوب» خریدار ایرانی نیوکاسل که هفته‌ها در صدر اخبار رسانه‌های انگلیسی بود و حتی روزنامه زرد و جنجالی THE SUN از او مطالبی نوشت، حالا روزهاست که مدیران و طرفداران نیوکاسل را قال گذاشته و هیچ خبر و نشانی از او نیست! مثل مدیران پرسپولیس که دلشان را به قرارداد ۶ میلیارد تومانی خوش کرده بودند و حالا هرچه منتظر «محجوب» می‌شوند، انگار آب شده رفته توی زمین! از روزی که سازمان در اقدامی درست و جالب‌توجه ۶میلیارد از او تعهد خواسته است.

 

نگرانی طرفداران نیوکاسل

انگار هیچ وقت هیچ خبری از محجوب نبوده، سایت طرفداران نیوکاسل از قول هواداران مطالب جالبی درباره خریدار تیمشان نوشته اما نکته جالب این موضوع است: «هیچ خبری از محجوب نیست، حتی در اینترنت.» هیچ‌کس نمی‌داند او کجاست و چه زمانی برمی‌گردد و اصلا برنامه‌هایش برای تیم چیست؟ این هم لابد برای خودش سرگرمی جدیدی است.

محمدحسن و محجوب

آن روزها که محمدحسن در پرسپولیس مدیرعامل بود، محجوب خیلی خودش را به تیم نزدیک کرده بود و البته حسابی محمدحسن انصاری‌فرد را شیفته خودش کرد. او نشست و با مدیرعامل توافقنامه‌ای نوشت و بعد از اینکه امتیازاتی گرفت، قرار شد برای باشگاه اتوبوسی مدرن بگیرد. خیلی از بازیکنان آنزمان یادشان هست که احتمالا در بازی با شموشک بود که اتوبوسی درب و داغان آمد تا بازیکنان را به نوشهر ببرد! اتوبوسی که کاملا مشخص بود از ترمینال آمده. آن روزها محجوب به محمدحسن قول داد تا اتوبوس«ولوویی» از آلمان وارد کند تا برای تیم باشد، ماجرایی که هیچگاه عملیاتی نشد اما محجوب به خواسته‌هایش رسید. یکی از بازیکنان تعریف می‌کرد: «تدارکاتچی آمد از محجوب پرسید منتظر همان اتوبوس می‌شویم، این وضعش خیلی خراب است اما محجوب گفت نه، مثل اینکه مشکلی برایش پیش آمده، شما بروید.» بازیکنان هم با همان اتوبوس رفتند تا در روز بازی جان نداشته باشند!

کریم هم خام شد

کریم باقری حسابی از محجوب خاطره دارد. آخرین برخورد آنها همین چند سال پیش بود که آقای پولدار به کریم گفت: «من می‌تونم از آلمان برات بنز وارد کنم، چندتا می‌خوای؟» باقری هم مثل همیشه خونسرد گفت: «یکی.» هر چند روز محجوب می‌آمد و از کریم چیزی می‌پرسید: «آقا کریم ماشین چه رنگی باشه؟» «آقا کریم داشبوردش چه جوری باشه؟» «آقا کریم کی بریم گمرک؟» اما پایان این سوال پرسیدن‌ها هیچ‌چیز نبود، نه مرسدس دلخواه باقری به تهران آمد و نه خبری از استاد شد. بعد از ۳ماه خود کریم بی‌خیال شد تا بعدها در محفلی از محجوب بد بگوید و اعتراف کند که بازی خورده است.

محجوب کیه؟

یکی از ایرانیان پرنفوذ مقیم دوبی حرف جالب و قابل تعمقی می‌زند: «اینجا اکثر ایرانیان شناخته شده‌اند، مخصوصا ایرانیان پولدار اما ما تا حالا اسمی از محجوب به‌ عنوان میلیاردر نشنیدیم. نمی‌دونم چقدر درسته این موضوع؟ اینجا اصلا خبری نیس که مثلا یکی از ایرانیان ساکن دوبی می‌خواهد ۶میلیارد اسپانسر پرسپولیس بشه یا نیوکاسل رو بخره.» این هم لابد برای خودش ماجرا جالبی خواهد بود.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)