مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس از حواشی عجیبی که مسئولان ذوب آهن در بازی با پرسپولیس ایجاد کردند رونمایی کرد.

علیرضا اشرف در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
تنها راهی که از طریق آن می‌توانند پرسپولیس را متوقف کنند همین است. جنجال‌های متوالی خارج از زمین و سروصدا کردن و اعتراض به داور در تمام صحنه‌ها لب خط و کشاندن بازی به حاشیه! دفعه پیش که قرار بود بازی انجام شود، مسئولان تیم حریف خودشان گفتند بهتر است با ما بازی نکنید چون کرونایی داریم و برای شما خطرناک است! بعد از لغو شدن بازی گفتند با تلاش مسئولان باشگاه بازی لغو شد! از همه اینها عجیب‌تر اما بیانیه‌ای بود که منتشر کردند و با فرافکنی راه سایر تیم‌های بهانه‌جو را رفتند و سعی کردند تمرکز #پرسپولیس را بگیرند و بازی را به مسائل خارج از زمین بکشانند. امروز هم در طول بازی با اعتراضات متعدد سعی در تحت تاثیر قرار دادن قضاوت داور داشتند که انگار موفق هم بودند چون داور بازی اشتباهات کوچک ولی تاثیرگذار زیادی داشت. بازیکن روی نیمکت حریف در اعتراض به تصمیم داور توپ را شوت کرد اما از داور تذکر هم نگرفت و بعدتر نیمکت‌شان چند بار با صدای بلند لفظ «تیم خاص» را تکرار کردند تا راه بیانیه‌نویسشان را رفته باشند. بله اینها حرکات کوچک و دور از شخصیتی است که بعضی تیم‌ها برای متوقف کردن پرسپولیس انجام می‌دهند.
‌البته به دنبال بهانه‌جویی نیستیم. مربیان تیم هم در مصاحبه‌هایشان گفتند که در نیمه دوم در کنترل بازی ضعف داشتیم اما این دلیل نمی‌شود که به اتفاقات جهت‌داری که از قبل از آغاز بازی رخ داد اشاره نکرد.
‌نکته آخر و مهم اینکه مگر دکتر هراتیان نگفته بود تیم ذوب‌آهن تخلف کرده و کمیته انضباطی باید درباره آن تصمیم‌گیری کند؟ از اول هفته گفتند رای صادر می‌شود. ولی چه شد؟؟
‌از تیم حمایت کنیم و با اتحاد و همدلی کنار بازیکنان و کادرفنی باشیم تا به امید خدا مثل همیشه بردهای متوالی از راه برسند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)