مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس به اعتراضات رقبای پرسپولیس از جمله نکونام سرمربی فولاد خوزستان و مظلومی سرپرست باشگاه استقلال واکنش نشان داد.

علیرضا اشرف در پست خود نوشت:

امان از ترسی که از پرسپولیس دارند…
یک. به محض اینکه پرسپولیس به روند بردن برگشت همه شروع به بهانه‌گیری و ناله‌های تکراری کرده‌اند. آقایان! مشغول تیم خودتان باشید و از الطافی که در این چند ماه به شیوه‌های مختلف به تیم‌تان شده خوشحال باشید. خوشحال باشید که پرونده‌های تخلفات بزرگ‌تان بخاطر در پیش بودن انتخابات و منفعل بودن خیلی‌ها با لاپوشانی و مصلحت‌اندیشی مثل خیلی از اتفاقات عجیب سال‌های قبل بایگانی می‌شود. خوشحال باشید که بخاطر ناله‌ها و تهمت‌های واهی‌تان در این سالهای موفقیت پرسپولیس، عالم و آدم بسیج شده‌اند که بالاخره از زیر سلطه پرسپولیس خارج شوید.

چطور وقتی بخاطر این درخواست شما که «تا پرسپولیس بازی‌های عقب‌افتاد‌ه‌اش را انجام ندهد با آنها بازی نمی‌کنیم» کل برنامه لیگ تغییر کرد و همه چیز به هم ریخت، سازمان لیگ و برنامه‌ریزی و همه چیز خوب بود؟! الان هم که فشردگی بازی‌ها برای پرسپولیس است! آدرس غلط ندهید و برای یک بار هم که شده مردانه و درون زمین با پرسپولیس بجنگید.

از هواداران پرسپولیس عذر میخواهم که بعضی اوقات آن هم از روی اجبار پاسخ بعضی‌ها را می‌دهیم وگرنه می‌دانیم که پرسپولیس آنقدر درون زمین قوی است که هیچ نیازی به این بازی‌های حاشیه‌ای و خارج از زمین ندارد.

دو. داور بازی از اشتباهی که علیه پرسپولیس کرده عذرخواهی کرده؛ همان اشتباهی که بخاطرش جو بازی بهم ریخت، پرسپولیس گل خورد، نیمکت‌ها را وارد تنش کرد، سرمربی پرسپولیس کارت گرفت و دست آخر دو مصدوم روی دست تیم گذاشت. واقعا عذرخواهی شما کدام یک از این اتفاقات را جبران می‌کند؟ اما از این جالب‌تر واکنش مربیان تیمی است که از این اشتباه سود برده‌اند اما دست پیش را گرفته‌اند و خود را به ندانستن زده‌اند.

شمایی که گفتید مردم همه را خوب می‌شناسند دقیقا درست گفتید. چون همین مردم با اتفاقات ۲۰ سال پیش جایگاه هر کسی را تعیین کرده‌اند که از قضا مو لای درز آن نمی‌رود…
در یک کلام مرد باشید و اینقدر از ترس‌تان تقابل با پرسپولیس را به خارج از زمین نکشانید. یک بار هم شده بگذارید یک لیگ بدون بهانه‌گیری و جذاب را ببینیم…

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)