هواداران پرسپولیس با حضور در ورزشگاه پامیر تاجیکستان به تشویق شاگردان یحیی گل محمدی پرداختند.

تیم پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در چارچوب دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میهمان استقلال تاجیکستان است.

* بوژیدار رادوشوویچ، علیرضا ابراهیمی، احسان پهلوان، مهدی شیری، محمد شریفی، رضا دهقانی، علی جودکی، حامد پاکدل، علی نعمتی و عیسی آل کثیر ۱۰ بازیکن ذخیره سرخ‌پوشان در این مسابقه هستند.

* هواداران تیم پرسپولیس با در دست داشتن پرچم‌هایی نماینده کشورمان را در ورزشگاه پامیر تشویق کردند.

* پرچم بزرگ پرسپولیس در جایگاه هواداران این تیم نصب شده بود.

در فاصله حدود ۴۵ دقیقه تا شروع بازی هواداران تاجیکستانی صندلی‌های بخش رو به روی جایگاه ویژه را پر کرده بودند.

*مهدی مهدیخانی (مهاجم مصدوم پرسپولیس) و امیرمحمد یوسفی (دروازه‌بان سوم) برای تماشای بازی در ورزشگاه حاضر هستند.

*در اوایل بازی، خطای بازیکن حریف با اعتراض یحیی گل محمدی همراه شد. در این صحنه گل محمدی ترابی را مامور ارسال توپ روی دروازه استقلال کرد.

در دقیقه۱۰، گزارشگر بازی از استقلال تاجیکستان به عنوان صدرنشین لیگ ترکمنستان یاد کرد! در انتهای بازی هم استقلال تاجیکستان را استقلال خوزستان خطاب کرد!

*هواداران تاجیکی با شور و اشتیاق زیاد و به صورت ایستاده بازی را تماشا می‌کنند. آن‌ها در لحظاتی موج مکزیکی را اجرا کردند.

*حدود ۱۰۰ تماشاگر ایرانی در ورزشگاه حاضر هستند.

*امکانات ورزشگاه پامیر ضعیف است و تهویه مناسبی برای رختکن وجود ندارد. علاوه بر این قسمتی از سقف ورزشگاه رفت و آمد بازیکنان به رختکن را دچار مشکل می‌کند.

*در دقیقه ۲۰ ضربه محکم بازیکن حریف از روی ضربه ایستگاهی به صورت وحید امیری خورد که این اتفاق باعث توقف بازی و مداوای وینگر سرخپوشان توسط کادرپزشکی شد. در این صحنه، مهدی ترابی پشت دیوار دفاعی دراز کشیده بود تا از ضربه زمینی احتمالی بازیکن استقلال به سمت دروازه جلوگیری کند.

*در دقیقه۳۵، حمله پرسپولیس با توپگیری بازیکنان استقلال خراب شد. در این صحنه یحیی گل محمدی که اعتقاد به خطای بازیکنان حریف داشت به شدت به داور اعتراض کرد و با مشت‌های گره کرده اعتراض خودش را نشان داد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)