باشگاه پرسپولیس با انتشار مطلبی روی خروجی رسانه رسمی خود از مشکلات گذشته و پیش رویش گلایه هایی را مطرح کرد.

باشگاه پرسپولیس در آستانه بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها اطلاعیه‌ای صادر و بر لزوم حمایت از تیم بعد از دوری دو ساله تاکید کرد:

پرسپولیس به رغم کارشکنی‌ها و تبعیض‌های موجود در سال‌های اخیر، توانست به پوکر و گلات قهرمانی در لیگ برتر برسد و فینالیست لیگ قهرمانان آسیا شود. سرخپوشان پایتخت امسال نیز با حمایت هواداران و مطالبه‌گری پیرامون برخی بی‌عدالتی‌ها برای دبل هت‌تریک قهرمانی می‌جنگند.

از اواخر فصلی که پرسپولیس برای هت‌تریک در قهرمانی لیگ برتر می‌جنگید شاهد تلاش‌هایی برای ممانعت از تکرار قهرمانی‌های تیم بودیم؛ تلاش‌هایی که در فصول منتهی به پوکر و گلات به اوج خود رسید.

با اتحاد، همدلی و حمایت هواداران، پرسپولیس توانست با اختلاف ۱۴ امتیاز نسبت به تیم دوم و خلق ۶ رکورد تاریخی پوکر قهرمانی در لیگ برتر را به ثبت رسانده و دل هواداران خود را شاد کند.

در فصل گذشته نیز به رغم جدایی ۶ ملی پوش و کارشکنی‌های عجیب شاهد گلات تاریخی بودیم تا به لطف قهرمانی‌های متوالی پرسپولیس، ادبیاتی جدید وارد فوتبال ایران شود. تیم برای رسیدن به این مهم، سختی‌های بسیاری را متحمل شد اما حمایت هواداران به رغم اتفاقات موجود، پرسپولیس را تا روز آخر به جنگ برای قهرمانی واداشت. به رغم زمان کم برای آماده‌سازی و هماهنگی بازیکنان جدید در نهایت سرخ‌ها به فینال آسیا صعود کردند و چه بسا اگر برخی اتفاقات نبود و حمایت‌های لازم انجام می‌شد، این پرسپولیس بود که قهرمانی آسیا را به دست می‌آورد.

پرسپولیس در شرایطی لیگ بیست و یکم را آغاز کرد که به دلایل متعدد در دیدار مقابل الهلال عربستان متحمل ناکامی سختی شد که طبیعتا تاثیرات روحی، روانی روی تیم داشت و این مساله در کنار یکسری عوامل دیگر همچون از دست دادن ۹ ملی پوش در کمتر از یکسال، سرمربی را مجاب به خرید بازیکن جدید کرد.

امسال نیز شاهد آن بودیم که سه مهره تاثیرگذار از تیم جدا شدند و طبیعی است که بازیکنان جدید نیاز به زمان برای هماهنگی و حمایت دارند تا بتوانند خودشان را در پرسپولیس ثابت کنند.

پرسپولیس بهترین کادرفنی و باغیرت‌ترین بازیکنان را دارد و تنها راه برون رفت از این وضعیت صبوری و حمایت هواداران است که می‌تواند تیم را به شرایط بهتر سوق دهد.

علاوه بر این شاهد آن بودیم که اشتباهات داوری در چهار نوبت به تیم آسیب‌های جدی وارد کرده که مهمترین‌شان شاید گل آلومینیوم اراک باشد که پس از خطا روی سیامک نعمتی به ثمر رسید. در این بین شاهد برخی بی‌عدالتی‌های دیگر هم بودیم؛ از جمله قوانین عجیب جذب بازیکن خارجی که عملا فقط پرسپولیس را محدود کرد و سایر تیم‌ها توانستند با تبصره و بند و تفسیر قوانین بازیکن خارجی جذب کنند!

با این حال، این فصل هم مثل همیشه در کنار هم و متحد تلاش می‌کنیم چون یاد گرفته‌ایم که همواره بجنگیم و از تیم حمایت کنیم. هوادار پرسپولیس می‌داند که در این سال‌ها و با وجود دشمنی‌های زیاد، همین اتحاد و پشتیبانی از تیم در روزهای سخت چقدر به کمک پرسپولیس آمده و امسال هم با همین رمز، سرخ‌ها را به سمت خلق یک رکورد تاریخی دیگر سوق خواهند داد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)