پرسپولیس نیوز: با اتفاقات رخ داده در باشگاه پرسپولیس، اختلافات در این باشگاه علنی شده و اکنون بیش از گذشته سرخپوشان با حواشی دست و پنجه نرم می‌کنند.

باشگاه پرسپولیس از زمان استعفای محمدحسن انصاری‌فرد تا الان که نزدیک به دو ماه می‌شود سخت درگیر مسائل مربوط به اسپانسر خود است و مدیران این باشگاه درگیر قطع همکاری با کارگزار باشگاه و انتخاب اسپانسر جدید بوده‌اند.

در این میان البته اختلافاتی نیز وجود دارد تا جایی که ابوالفضل امان‌الله مشاور رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس که رابطه نزدیکی با مهرداد هاشمی دارد، امروز در توئیتر نوشت: «آقای سلطانی‌فر! بیش از دو روز است که یک قرارداد عالی روی میز پرسپولیس است. تضمین شده که با آن می‌توان بدهی برانکو را سریعا پرداخت کرد اما آقای رسول‌پناه اصرار دارد قرارداد ترکمانچای آتیه و به ضرر پرسپولیس را دوباره احیا کند. تا دیر نشده جلوی این کار او را بگیرد.»

همین صحبت‌ها کافی بود تا چند ساعت بعد رسول‌پناه در واکنش به این موضوع به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس بگوید: « با توجه به عدم رعایت شئونات شغلی و حرفه‌ای، ایشان مسئولیتی در باشگاه پرسپولیس ندارند و بابت نشر اکاذیب، پیگیری قانونی برای باشگاه پرسپولیس محفوظ است.»

این موضوع نشان دهنده عمق اختلافات مهرداد هاشمی عضو هیئت مدیره و احمد رسول‌پناه سرپرست باشگاه است و به نظر می‌رسد پرسپولیس را وارد فاز جدیدی از مشکلات می‌کند. هاشمی در تلاش برای جذب اسپانسر مدنظر خود است و رسول‌پناه هم اکنون حامی کارگزاری شده که گفته شده بود قراردادش فسخ شده است.

در واقع با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس از فسخ قرارداد کارگزار باشگاه خبر داده بود اما به نظر می‌رسد موضوع به همین سادگی نیست و دو طیف کاملا متفاوت در باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب اسپانسر و همکاری با گروه مورد نظر خود هستند و باید دید در این جدال چه کسی پیروز می‌شود.

اتفاق امروز به صورت قطع پیش‌زمینه‌ای است برای حاشیه‌ها و اتفاقات جدید و در شرایطی که لیگ تعطیل است شاید پرسپولیس دچار حاشیه و درگیری شده و در روزهای بی‌خبری فوتبالی، اختلافات در این باشگاه به سرخط خبرها تبدیل شود. با این شرایط می‌توان گفت که اگر جلوی این حواشی گرفته نشود، پرسپولیس به مرز انفجار خواهد رسید.