پرسپولیس نیوز: مجری شبکه اصفهان در جریان دیدار پرسپولیس و سپاهان اظهاراتی را بر زبان آورد که در نوع خودش عجیب بود.

تیم فوتبال سپاهان روز گذشته موفق شد در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر با نتیجه ۲ بر صفر در ورزشگاه آزادی پرسپولیس را شکست بدهد.

در جریان این مسابقه و بعد از گل استنلی کی روش به پرسپولیس، مجری برنامه شبکه اصفهان اظهاراتی را در برنامه زنده بر زبان آورد که تعجب برانگیز بود.

این مجری گفت: «استنلی کی روش در بازی سپاهان و پرسپولیس چه گلی زد. آر.پی.جی رو از روی دوش عزت پورقاز برداشت و گذاشت روی دوش خودش و یک ضربه دیدنی و فوق العاده زیبا می زنه؛ تازه با پای چپ. چه شوتی. چه گل ماندگاری که تا سال های سال در ذهن هوادارا باقی می مونه. می‌گن ضربه اینقدر محکم بود که هرچی کبوتر در آسمان ورزشگاه آزادی بود پرش ریخته. عجب. عجب. اینجا نشون می ده که حاشیه ها بعضا راه به جایی نمی بره»!

این مجری حتی به این حد از اظهارات عجیبش بسنده نکرد و در حالی که نتیجه مسابقه را با تلفن همراهش به صورت زنده دنبال می کرد، بعد از گل دوم سپاهان گفت: «دقیقه ۸۵ گل دوم. گل دوم. چه خبره آزادی. چه برگ ریزونیِ آزادی. خبرهای خوبی داره از آزادی می رسه.»

این اظهارات در شرایطی بر زبان آمده است که همواره طرفداری مجریان و گزارشگران ورزشی از تیم های مورد علاقه خود در برنامه های زنده موجی از انتقادات را به دنبال داشته است. نگاه هواداری در تلویزیون در سال های اخیر یکی از چالش های رسانه بوده و ظاهرا این نگاهِ رنگی پایان نخواهد داشت آن هم در حالی که در تمام شهرستان ها به تیم های تهرانی توهین می شود اما مجریان شبکه های تهرانی از ابراز علایق خود محروم شده اند!

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)