باشگاه پرسپولیس نسبت به اظهار نظر رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره چگونگی تعیین قهرمان بیست‌ویکمین دوره لیگ برتر واکنش نشان داد.

علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای تیم پرسپولیس در خصوص صحبت‌های سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ مبنی بر اینکه «در صورت تساوی امتیاز‌های تیم‌های استقلال و پرسپولیس، بازی رودررو و گل زده در خانه حریف ملاک تعیین قهرمان خواهد بود»، گفت: از رویکرد سازمان لیگ تعجب می‌کنیم. آقای مهدی قبلاً اعلام کرده بود نحوه تعیین قهرمان در صورتی که بازی رودررو ملاک باشد، به شکلی دیگر است ولی دیشب صحبت های کاملا متفاوتی انجام دادند.

وی ادامه داد: همه می دانند در لیگ‌های دیگر و لیگ قهرمانان قانون بازی رودررو ملاک است، ولی گل زده در خانه حریف ملاک نیست و این قانون مربوط به گذشته است و دیگر کاربرد ندارد. تعجب می‌کنیم چرا آقای سهیل مهدی یک شبه حرف‌شان را عوض کردند. مردم هم شاهد صحبت‌های قبل او هستند ولی اظهارنظر جدید دیشب او جای تعجب کرد. قطعاً این موضوع را پیگیری می‌کنیم که چرا یک شبه تصمیم سازمان لیگ تغییر کرده است. دوست نداریم به موارد گذشته اشاره کنیم؛ مثل صحبت‌های مسئولان دیگر سازمان لیگ درباره استفاده از بازیکنان خارجی و بازیکنان سرباز که خودشان درباره این مسئله صحبت کردند دیدیم در عمل اتفاقات دیگری افتاد.

مدیر رسانه‌ای پرسپولیس درباره نامه‌نگاری این باشگاه با سازمان لیگ برای میزبانی از سپاهان در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد اظهار داشت: نامه نگاری کردیم و منتظریم جواب‌مان را بدهند. این رأی خیلی به ضرر پرسپولیس است. هواداران یک تیم دیگر فحاشی کردند و نباید ما را از میزبانی محروم می‌کردند، اما به هر حال با توجه به رأی کمیته انضباطی خواهان برگزاری دیدار سپاهان با حضور تماشاگران هستیم. به غیر از این هم راضی نمی‌شویم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)