آنها معتقدند هدف هدایتی از کشاندن کریمی به مذاکره محبوب کردن خود نزد هواداران بوده
مرجع خبری پرسپولیس : حضور مجید فرخزادی و محمدحسین نژادفلاح دو عضو هیات مدیره پرسپولیس در منزل حسین هدایتی با واکنش شدید مسوولان سازمان تربیت بدنی همراه شده است.
مجید فرخزادی و محمدحسین نژادفلاح در پی تماس تلفنی حسین هدایتی و علی کریمی دوشنبه شب و ساعتی قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات در جلسه ای مشترک با علی کریمی حاضر شدند و این موضوع ناراحتی شدید عباس انصاری فرد و حتی مسوولان سازمان تربیت بدنی را در پی داشته است.
مسوولان پرسپولیس و سازمان تربیت بدنی معتقدند نژادفلاح و فرخزادی نمی بایست به اقدامات حسین هدایتی که اختلافات شدیدی با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دارد توجهی می کردند و شبانه به منزل او رفته و از طریق او پرونده تمدید قرارداد کریمی را پیگیری می کردند. مجید فرخزادی البته در محافل خصوصی مدعی شده  که در منزل هدایتی حضور نداشته اما آنهایی که از روابط صمیمانه فرخزادی و هدایتی باخبر هستند معتقدند فرخزادی در چنین جلسه ای حضور داشته اند
 
باشگاه پرسپولیس هم با صدور بیانیه ای رسمی به برگزاری چنین نشستی واکنش نشان داده و حتی در این بیانیه صراحتا متذکر شده است چرا فرخزادی و نژادفلاح در جلسه ای که در منزل هدایتی برگزار شده است حضور داشته اند. انصاری فرد معتقد است هدایتی با این کار قصد داشته خودش را نزد هواداران محبوب کند. ظاهرا مدیرعامل پرسپولیس بر این عقیده است که هدایتی از پر بودن لیست پرسپولیس آگاهی داشته و تمامی این اقدامات نقشه هایی برای موجه جلوه دادن پیوستن کریمی به پرسپولیس بوده است.
 
مسوولان باشگاه پرسپولیس معتقدند هدایتی یک ماه پیش با کریمی به توافق رسیده و اگر به دنبال حل مشکلات او با پرسپولیس بود چند دقیقه مانده به پایان فصل نقل و انتقالات برای بازگشت او به پرسپولیس دست بکار نمی شد. مسوولان باشگاه پرسپولیس بر این باورند هدایتی با برگزاری چنین جلسه ای به دنبال محبوب کردن خود نزد هواداران پرسپولیس بوده و از سویی دیگر قصد دارد با این کارها در صورت پیوستن ستاره پرسپولیس به استیل آذین مورد مواخذه هواداران قرار نگیرد.
 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)