سه باشگاه به رأی کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای اعتراض و پرونده باشگاه خود را به کمیته استیناف ارجاع خواهند داد.

پس از اینکه روز گذشته کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای تنها شش باشگاه پرسپولیس، سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان، تراکتور تبریز، گل‌گهر سیرجان و نساجی مازندران را دارای شرایط اخذ مجوز حرفه‌ای دانست، سه باشگاه لیگ برتری به این حکم اعتراض و درخواست تجدید نظر کرده‌اند.

تا این لحظه باشگاه‌های استقلال، آلومینیوم اراک و هوادار تهران درخواست داده‌اند تا پرونده مجوز حرفه‌ای آن‌ها در کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای مورد بررسی قرار بگیرد و باید دید این کمیته چه زمانی به پرونده‌های ارجاع شده رسیدگی خواهد کرد.

به نظر می‌رسد با توجه به عدم صدور مجوز چندین باشگاه، در روزهای آینده تعداد باشگاه‌های معترض به رأی کمیته بدوی افزایش یابد و پرونده‌های دیگر نیز به کمیته استیناف ارجاع شود.

با توجه به اینکه باشگاه‌های معترض 5 روز کاری فرصت دارند، جلسات کمیته استیناف نیز قرار است از هفته آینده آغاز شود تا بررسی‌های دقیق‌تری روی آرای کمیته بدوی صورت بگیرد.

نکته قابل توجه این است که کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای، هیچ مدرک جدیدی را دریافت نمی‌کند و همان مدارک ارسالی برای کمیته بدوی بررسی و به اعتراض باشگاه‌ها رسیدگی خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)