چهارشنبه ۲۳ بهمن (۱۳:۲۵)

مرجع خبری پرسپولیس :  معاون عملیات پلیس تهران بزرگ گفت: نیروهای پلیس تهران برای برگزاری بازی سنتی دو تیم پرسپولیس و استقلال آمادگی کامل و برنامه های ویژه دارند.

سرهنگ خانچرلی درباره تمهیدات امنیتی و انتظامی بازی فوتبال تیم‌های پرسپولیس و استقلال‌، گفت: تمهیدات ویژه‌ای برای این بازی سنتی در نظر گرفته شده و ایستگاه‌های سیار پلیس در شهر مستقر خواهند شد که تعداد این ایستگاه‌ها با توجه به شرایط و تعداد تماشاگران تعیین می‌شود.
معاون عملیات پلیس تهران بزرگ گفت: ۱۲هزار نیروی پلیس برای تأمین امنیت بازی فوتبال دو تیم در استادیوم آزادی و نقاط مختلف شهر مستقر خواهند شد.
سرهنگ خانچرلی از برخورد با تماشاگرنماهایی که اقدام به تخریب اتوبوس‌ها و اموال عمومی می‌کنند خبر داد و افزود: مأموران پلیس با لباس‌های شخصی و انتظامی در اتوبوس‌ها و بین تماشاگران در داخل استادیوم حضور دارند و در صورت مشاهده تخلف با تماشاگرنماها برخورد کرده و متخلفان را به مراجع قضایی معرفی خواهند کرد.

معاون عملیات پلیس تهران بزرگ با اشاره به این‌که جوانان و تماشاگران ایرانی فهیم و با فرهنگ هستند،تصریح کرد: در بازی قبلی دو تیم خوشبختانه هیچ فردی در ارتباط با تخریب اموال عمومی دستگیر نشد.امیدواریم تماشاگران مثل بازی قبل با پلیس همکاری کنند.
سرهنگ خانچرلی گفت:‌ در این بازی، نماینده دادستان تهران در استادیوم حضور خواهد داشت و با معرفی متخلفان از سوی مأموران پلیس، با خاطیان برخورد قضایی خواهد کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)