در آخرین مسابقه هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس مقابل پیکان به پیروزی رسید.

در آخرین دیدار از هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پیکان از ساعت ۲۰:۴۰ امشب (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲ بر صفر شاگردان یحیی گل‌محمدی خاتمه یافت تا پرسپولیسی‌ها ۵۳ امتیازی شوند و اختلاف خود با استقلال صدرنشین را به ۴ امتیاز کاهش دهند. حامد پاکدل در دقیقه ۱۶ و علی نعمتی در دقیقه ۵۰ زننده گل‌های سرخپوشان بودند.

پرسپولیس از دقیقه ۳۲ این بازی به دلیل اخراج عالیشاه ۱۰ نفره به کار ادامه داد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، علی نعمتی، رامین رضاییان، سعید آقایی (۵+۹۰:علی شجاعی)، میلاد سرلک،‌ رضا اسدی (۸۵- کمال کامیابی‌نیا)، احسان پهلوان (۵+۹۰: محمد شریفی)، امید عالیشاه، شرزود تمیروف و حامد پاکدل (۵۹-علیرضا ابراهیمی).

ترکیب پیکان: محمد ناصری، امیرحسین رنگرز جدی، سامان فلاح، اسماعیل بابایی (۵۳-پیمان رنجبری)، ابراهیم صالحی (۷۸-تیتو اوکلو)، محمد قاسمی‌نژاد (۶۷-محمد جواد آزاده)، میلاد بدرقه، علی رمضانی (۷۸-سامان فلاح)، محمدعلی فرامرزی، مجتبی حقدوست (۶۷-محمد لطفی) و غلامرضا ثابت ایمانی.

داور: رضا عادل

نیمه اول

دقیقه ۳: سانتر زمینی و تند و تیز سعید آقایی از جناح راست را مدافعان پیکان به شکلی خطرناک راهی کرنر کردند.

دقیقه ۱۰: ارسال بلند رضاییان در محوطه جریمه با ضربه سر پاکدل همراه شد که در ادامه شرزود تمیروف با یک ضربه برگردان زیبا توپ را به سمت دروازه پیکان راهی کرد که توپ در دستان ناصری قرار گرفت.

دقیقه ۱۶: نفوذ امید عالیشاه از جناح راست پاس و کات‌بک این بازیکن را حامد پاکدل با یک ضربه بغل پای دقیق وارد دروازه پیکان کرد تا سرخپوشان از حریف خود پیش بیفتند.

دقیقه ۲۷: تمیروف موقعیت تک به تک را با یک ضربه بی‌دقت به بدن دروازه‌بان پیکان کوبید.

دقیقه ۳۲: امید عالیشاه به دلیل خطای خشن روی بازیکن پیکان با کارت قرمز مستقیم داور از زمین اخراج شد.

دقیقه ۴۲: ضربه سر پاکدل روی ارسال رضاییان با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم

دقیقه ۴۵: رضا عادل داور این مسابقه پیش از به صدا درآمدن سوت آغاز نیمه دوم داود فنایی مربی پرسپولیس را به دلیل اعتراض با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه ۵۰: ارسال زیبای رامین رضاییان روی یک ضربه ایستگاهی را علی نعمتی با یک ضربه سر زیبا به گل دوم پرسپولیسی‌ها تبدیل کرد.

دقیقه ۸۰: بازهم رضاییان روی یک ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس ایجاد موقعیت کرد اما ضربه سر تمیروف در این صحنه با اختلاف بسیار کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۶: حامد لک به دلیل اتلاف وقت از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۸۷: ضربه خطرناک محمدحسین فلاح از داخل محوطه جریمه با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)