یک شنبه ۲۵ اسفند:(۱۱:۰۰)

مرجع خبری پرسپولیس:عیدی خوبی به هواداران پرسپولیس می‌دهیم /الشباب قوی‌ترین تیم گروه ماست

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم الشباب قوی‌ترین تیم گروه ماست و با هشت بازیکن ملی‌پوش نسبت به دیگر تیم‌های عربستانی بیشترین بازیکن ملی‌پوش را دارد.

افشین پیروانی  پیرامون بازی پرسپولیس برابر الشباب اظهار کرد: بازی بسیار سختی و آن هم در خارج از خانه برای پرسپولیس خواهد بود. الشباب بهترین و قوی‌ترین تیم گروه ماست و نسبت به دیگر تیم‌های عربستانی بیشترین بازیکن ملی‌پوش را دارد. این تیم هشت بازیکن، الهلال هفت بازیکن و الاتحاد شش بازیکن ملی‌پوش را در ترکیب خود دارند.

 

وی افزود: این تیم را همراه با بازیکنان به دقت آنالیز کرده‌ایم و راه‌های غلبه بر آنها را در تمرینات و برنامه‌های تاکتیکی مرور کرده و خواهیم کرد. مطمئنا هر بازی شرایط خاص خود را دارد و ما باید سعی کنیم با روحیه‌ای که از پیروزی برابر الشارجه کسب کرده‌ایم، مقابل الشباب نیز سه امتیاز حساس بازی را کسب کرده و عیدی خوبی را به هواداران پرسپولیس بدهیم.

پیروانی همچنین درباره‌ی دیدار پرسپولیس برابر الشارجه نیز تصریح کرد: وقتی در یک نیمه سه گل را به حریف می‌زنی، به طور طبیعی بازیکنان تلاش می‌کنند تا این نتیجه را حفظ کرده و مهمترین بخش بازی که سه امتیاز آن است را بدست آورند. عقب کشیدن پرسپولیس در نیمه‌ی دوم حالتی طبیعی داشت و براساس هیچ تاکتیکی اتخاذ شده‌ای از سوی مربیان نبود

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)