پرسپولیس نیوز :دیدار تیم‌های الهلال و پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با شکست سنگین نماینده کشورمان خاتمه یافت.

پرسپولیس در شرایطی که جلال حسینی، محمد انصاری و مهدی طارمی را در اختیار ندارد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در ورزشگان محمد بن زاید ابوظبی میهمان الهلال عربستان است و برای صعود به فینال رقابت‌ها باید از این مرحله عبور کند.

تیم داوری:

داور وسط: کیم جونگ هیوک

کمک اول: یون کوانگ یول -کمک دوم: کیم یونگا – داور چهارم: بانگ جیول

ناظر داوری: اسماعیل الحافی از اردن -ناظر مسابقه: آدام دیوید مارک از استرالیا

کارت زرد: عبدالله عطیف( ۴۷ ) و (۴۸) الهلال / حسین ماهینی (۷۳) پرسپولیس

کارت قرمز:عبدالله عطیف (۴۸) الهلال

گل‌ها:

الهلال ۱ – ۰ پرسپولیس (عمر خربین دقیقه ۳۱) :ارسال از سمت چپ روی دروازه پرسپولیس در تیر دوم به خریبین رسید و این بازیکن بدون مزاحمت با یک ضربه سر چکشی دروازه بیرانوند را باز کرد.

الهلال ۲ – ۰ پرسپولیس ( یاسر الشهرانی دقیقه ۴۱): اشتباه بازیکنان پرسپولیس در میانه میدان، ضد حمله خطرناکی را نصیب الهلالی ها کرد و الشهرانی با یک ضربه زمینی الهلال را ۲ -۰ پیش انداخت.

الهلال ۳ – ۰ پرسپولیس( عمر خربین دقیقه ۵۴): ضد حمله بازیکنان الهلال پاس رو به جلو برای خریبین و دروازه پرسپولیس که برای بار سوم باز شد.

الهلال ۴ – ۰ پرسپولیس (عمر خربین ۸۸):روی غفلت مدافعان پرسپولیس خربین با یک حرکت در عرض و شوت غافلگیر کننده خود دروازه پرسپولیس را برا چهارم باز کرد.

ترکیب الهلال عربستان:

عبدالله المعیوف، یاسر الشهرانی، اسامه هوساوی، عبدالله حفیس، محمد البریک(۶۹- عبدالله الزوری)، عبدالله عطیف، نیکولاس میلسی(۷۷- محمد کانو)، سلمان الفرج، سالم الدوساری، عمر خربین و کارلوس ادواردو(۷۱- خیبری)

سرمربی: رامون دیازا

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، شایان مصلح(۶۳- بشار رسن)، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده(۸۲- احسان علوان‌زاده)، محسن مسلمان(۴۶- احمد نوراللهی)، وحید امیری، گادوین منشا و علی علیپور

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

دقایق حساس بازی:

دقیقه ۰۳:حرکت علیپور از سمت راست و سانتر رو به جلوی این بازیکن برای منشا که با دخالت مدافع الهلال توپ به عبدالله المعیوف رسید.

دقیقه ۰۵: محسن مسلمان با یک پاس عمقی منشا را در موقعیت گلزنی قرار دارد که خروج دروازه بان الهلال موقعیت را از سرخپوشان گرفت.

دقیقه ۰۷: موقعیت گلزنی برای الهلال،پاس در عرض برای ادواردو که ضربه این بازیکن در موقعیت تک به تک را بیرانوند با واکنش دیدنی خود مهار کرد.

دقیقه ۱۸: پاس در عمق برای میلسی که ضربه این بازیکن از درون محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرانوند راهی اوت شد.

دقیقه ۱۹: اینبار پرسپولیس و توسط وحید امیری صاحب موقعیت گلزنی شد که شوت کم جون امیری به راحتی در دستان المعیوف قرار گفت.

دقیقه ۲۳:سالم الدوساری بعد از یک و دو با هم تیمی خود از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که ضربه این بازیکن را بیرانوند مهار کرد.

دقیقه ۴۶: ارسال کرنر احمدنوراللهی به روی دروازه با ضربه سرعلیپور از بالای دروازه الهلال به بیرون رفت.

دقیقه ۴۹: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس را نوراللهی به سمت دروازه الهلال نواخت که با واکنش المعیوف توپ برشگت داده شد.

دقیقه ۶۲:حرکت امیری از سمت راست و سانتر این بازیکن که با ضربه سر بی دقت علیپور راهی اوت شد.

دقیقه ۶۴:منشا درون محوطه جریمه پس از یک رفت و برگشت صاحب توپ شد و از زاویه بسته اقدام به شوتزنی کرد که پس از برخورد به مدافع الهلال به کرنر فت.

دقیقه ۷۳:حرکت ترکیبی بازیکنان پرسپولیس پاس امیری برای علیپور،این بازیکن هم نوراللهی را در موقعیت گلزنی قرارداد و شوت نوراللهی که با واکنش دروازه بان الهلال به کرنر رفت.

دقیقه ۷۹: اینبار هم ارسال ضربه کرنر از سمت راست و ضربه علی علیپور که راهی به دروازه نیافت و در اختیار دروازه بان قرار گرفت.