پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولس مدعی است که برخلاف تصورات درخواستی به باشگاه آینده بیرانوند بابت واریز پول به حساب سرمربی اسبق خود نداده است.

باشگاه پرسپولیس چندی قبل در نامه ای رسمی به باشگاه آنتورپ بلژیک باشگاه آینده علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم خود اعلا کرد برای حضور این بازیکن جهت تست پزشکی آمادگی دارد اما با توجه به شیوع بیماری کرونا این باشگاه در پاسخ به مدیران سرخپوش اعلام کرد که با توجه به این شرایط آمادگی گرفتن تست پزشکی ندارند و بعد از بهتر شدن شرایط این اقدام انجام شود.

در توافقی که بین دو باشگاه شده بعد از اینکه بیرانوند در تست پزشکی قبول شود باشگاه آنتورپ باید مبلغ ۲۰۰ هزار دلار به پرسپولیس بدهد. در همین راستا امروز خبری منتشر شد که باشگاه پرسپولیس در نامه خود به همتایان بلژیکی خود شماره حساب گابریل کالدرون سرمربی نیم فصل اول سرخپوشان را داده اند تا این پول به حساب وی واریز شود.

همین موضوع باعث ایجاد انتقاداتی به باشگاه پرسپولیس شد که درحالی که هنور رای شکایت کالدرون علیه پرسپولیس صادر نشده چرا این باشگاه قصد دارد این پول به کالدرون برسد آن هم در شرایطی که بازیکنانی مثل بشار رسن مدتهاست که پولی دریافت نکرده اند.

ابوالفضل امان الله مشاور رسانه ای و ارتباطات باشگاه پرسپولیس در این زمینه اظهار داشت: ماجرای نامه پرسپولیس به باشگاه آنتورپ اصلا این نیست و هیچ شماره حسابی به نام کالدرون یا هر شخص دیگری به باشگاه بلژیکی داده نشده است. فقط چند روز قبل به این باشگاه اعلام شد که بیرانوند آماده است تا در تست پزشکی شرکت کند اما آنها اعلام کردند به خاطر کرونا فعلا شرایط مهیا نیست. این ۲۰۰ هزار دلار هم وقتی به باشگاه می رسد که بیرانوند در تست پزشکی مشکلی نداشته باشد. بعد از پایان فصل نیز و با صدور ITC سیصد هزار دلار دیگر به حساب باشگاه پرسپولیس واریز می شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)