هافبک پیکان در خصوص شرایط خودش و دعوت به اردوی تیم ملی صحبت کرد.

امیرحسین کریمی در خصوص شرایط این روزهای خودش و پیکان اظهار داشت:‌ شرایط خیلی خوبی داریم و نسبت به سایر تیم‌ها تمرینات‌مان را زود شروع کردیم تا به شرایط مناسب برسیم و لیگ را در وضعیت خوبی شروع کنیم و در حال حاضر هم شرایط خیلی خوب است و به فصل جدید امیدوار هستیم.

وی افزود: فکر می‌کنم امسال سالِ پیکان باشد و بتوانیم با تیم خوبی که داریم نتایج قابل قبولی بگیریم و اتفاقات و نوسانات فصل گذشته در تیم ما نباشد. تیم خوب و جوانی داریم که همه چیزش برای موفقیت خوب است و امید زیادی دارم که امسال موفق باشیم.

هافبک پیکان در مورد تغییرات این تیم هم گفت: بازیکنانی از جمع ما جدا شدند و نفراتی هم به جای آنها با نظر خود آقای فرکی جذب کردیم که فکر می‌کنم قدرت مضاعفی به تیم بدهند. نفرات جدید هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاقی بازیکنان خوب و با کیفیتی هستند و مطمئنم می‌توانند مثمر ثمر باشند.

کریمی در مورد ماندنش در پیکان و رد کردن پیشنهادات خوبی که داشت عنوان کرد: پیشنهاداتی داشتم ولی خیلی زود با پیکان به توافق رسیدم. همان اوایل به دفتر باشگاه رفتم و ظرف ۴-۳ دقیقه به توافق رسیدیم تا در پیکان ماندنی شوم. واقعا پیکان باشگاه خوبی است و اینجا راحت هستم و از شرایط خودم راضی‌ام.

وی در مورد پیشنهاداتش گفت: پیشنهاداتی داشتم که از تیم‌های خوبی بود و پرسپولیس هم با مدیر برنامه‌هایم صحبت کرده بود و مستقیم با خودم صحبتی نداشتند ولی به هر جهت تصمیم بر این شد که در پیکان بمانم.

هافبک پیکان در مورد دعوتش به تیم ملی هم عنوان کرد: بازی برای تیم ملی و پوشیدن پیراهن آن برای هر بازیکنی افتخار است و خودم هم از این بابت خوشحالم. ویلموتس با فهرست جدید خود نشان داد که لیگ و بازی‌های داخلی را به خوبی رصد کرده و زیر ذره‌بین برده و بازی‌ها را نگاه می‌کند.

کریمی در مورد اینکه انتظار دعوت شدن داشت یا نه هم گفت: من همه تلاشم را برای رسیدن به تیم ملی به کار می‌گیرم و واقعاً هدفم این بود که در فصل جدید به تیم ملی دعوت شوم و می‌دانستم بالاخره دیر یا زود دعوت خواهم شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)