بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرآمد مشکلات پرسپولیس حذف از آسیاست که آبروی فوتبال ایران را بردند و هیچ‌کس هم مسئولیت قبول نمی‌کند.

وحید امیری درباره پیروزی یک بر صفر سرخپوشان مقابل فجر سپاسی اظهار داشت: بازی خوبی بود و این پیروزی را به هواداران تبریک می‌گویم. بازی خیلی سختی بود و امیدوارم در ادامه مسیر پرسپولیس را به جایگاهی که خودمان می‌خواهیم برسانیم. با توجه به کمبودهایی که در نیم‌فصل اول داشتیم به ویژه در بخش مدیریت، به نظرم نتایج خیلی خوبی گرفتیم.

وی در مورد تغییرات مدیریتی باشگاه و حل مشکلات پرسپولیس عنوان کرد: ما همیشه امیدوار هستیم که مشکلات حل شود، ولی متأسفانه هیچ وقت حل نشده است و سرآمد آن حذف از آسیاست که آبروی فوتبال ایران را بردند، هر کسی هم که می‌خواهد باشد و کسی هم مسئولیت قبول نمی‌کند، باشگاه به فدراسیون پاس می‌دهد و فدراسیون به باشگاه، خدا خودش می‌بیند و امیدوارم کسی که این کار را کرده است وجدانش به درد بیاید، چون زحمات ما و تیم‌های دیگر را زیر سؤال بردند.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که حذف از آسیا باعث می‌شود تا مشکلات این باشگاه حل شود، خاطرنشان کرد: ما هم امیدوار به این قضیه هستیم، ولی متاسفانه می‌بینید که نزدیک به ۱۰-۲۰ سال است که این تیم‌ها می‌خواهند خصوصی شوند، ولی متأسفانه نه از طریق مجلس و نه فدراسیون و باشگاه تمام هم و غم‌شان را نمی‌گذارند تا این مشکل حل شود. هر سال یک سروصدایی می‌شود، ولی بعد از چند وقت می‌گویند که خصوصی نمی‌شوند. ما امیدواریم که این مشکلات حل شود، چون این تیم نه برای دولت است و نه کادر فنی و بازیکنان. این تیم برای هوادار است.

امیری در پاسخ به این سؤال که حذف از آسیا باعث می‌شود تا برخی از بازیکنان خواهان جدایی از پرسپولیس باشند، گفت: این را بدانید که هر بازی برای بازیکنان پرسپولیس به اندازه کافی انگیزه ایجاد می‌کند تا همه تلاش‌شان را انجام دهند، ولی وقتی تیمی که تلاش می‌کند تا قهرمان شود صد درصد یک انگیزه‌های دیگری هم دارد تا در یک سطح بالاتری فوتبال‌مان را به نمایش بگذاریم. پرسپولیس جایی است که هر بازی‌اش یک ویترین است و همه بازیکنان تلاش می‌کنند که بهترین عملکردشان را داشته باشند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)