هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که از صحبت‌هایش در باره کی‌روش برداشت بدی شده در حالی که او منظور بدی نداشته است.

وحید امیری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد گفت: به همه هواداران تبریک می‌گویم. بازی سختی بود و این بازی برای ما شش امتیاز داشت. ما تمام تلاش‌مان را کردیم پیروز بازی باشیم و خدا را شکر با کمک تمام بازیکنان و درایت کادر فنی، به سه امتیاز حساس این بازی رسیدیم.

وی در مورد درگیری بازیکنان پرسپولیس و کادر فنی تیم فولاد مقابل رختکن و اینکه گویا سر و صدای زیادی هم وجود داشته است، گفت: من ندیدم و خیلی زود رفتم. سر و صدایی بود، اما خیلی به آن توجه نکردم. آنقدر خسته بودم که پیگیر ماجرا نشدم.

هافبک پرسپولیس درباره اینکه رضا درویش به رختکن تیم آمد و آیا صحبتی برای حل مشکلات کرد و گویا قرار بود پرداختی به بازیکنان هم صورت بگیرد، اظهار داشت: آقای درویش صحبتی نکردند و فعلاً دریافتی نداشتیم.

امیری در خصوص بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس گفت: من خبر ندارم. ما عادت کردیم به این اتفاقات. یک روز این پرونده، یک روز پرونده دیگر و امیدوارم با تلاش مدیریت، تیم به یک ثبات برسد. بازیکنان از تمام وجود خود مایه می‌گذارند تا تیم سربلند باشد و هوادار خوشحال شود و امیدوارم مدیریت هم تمام تلاش خود را انجام دهد تا دغدغه‌های تیم را کمتر کند. تا دل‌تان بخواهد از این اتفاقات در باشگاه رخ داده و همین یکی دو مورد نیست. ما نیاز داریم در نیم فصل بازیکن جذب کنیم تا تیم تقویت شود و امیدوارم هر چه زودتر مشکلات برطرف شود.

وی در واکنش به حواشی صحبت‌های اخیرش که انتقادهایی را به کارلوس کی‌روش مطرح کرده بود، خاطرنشان کرد: همانطور که همیشه راحت و با صداقت صحبت می‌کنم، دوست دارم اینجا هم صادقانه حرف بزنم. هر کسی نداند، من می‌دانم که آقای کی‌روش مرا از تیم نفت به تیم ملی دعوت کرد. برداشت بدی از صحبت‌های من شده است. فوتبال ایران مدیون کی‌روش است، اما برخی دوستان از این فضا برداشت‌های دیگری می‌کنند. من با صداقت صحبت کردم. مثلاً گفته بودم که بعد از یک خطا کی‌روش فریاد زد، اما این فنی است و بحثی نیست. بعد دیدم یکسری دوستان تیتر کردند که کی‌روش بد و بیراه گفته است. دوست دارم رسانه‌ها پیگیر این مسائل نباشند و خیلی از دوستان این تیترها را زدند. واقعاً ناراحت می‌شوم آنهایی که در متن فوتبال هستند، تیتر می‌زنند تا جلب توجه کنند.

هافبک پرسپولیس با اشاره به حضورش در این برنامه گفت: وقتی کسی به برنامه‌ای می‌رود، هدف این است صحبت جدیدی زده شود و اگر صحبتی بوده، با صداقت کامل حرف زدم. امیدوارم آنهایی که برداشت بد از صحبت من داشتند، یک مقدار تجدید نظر کنند. با کی‌روش دوران طلایی داشتیم و اگر گفتم با اسکوچیچ اعتماد به نفسم برگشته، واقعاً او اعتماد به من داشته و من را فیکس بازی داده است. بالاخره من صحبت‌هایی کردم و خیلی در این مسئله حاشیه ایجاد شد.

امیری خاطرنشان کرد: نمی‌خواهیم زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی کی‌روش در ایران را کتمان کنیم و زحمات او برای تیم ملی را زیر سؤال ببریم. خواهشی که دارم، چند روز دیگر بازی‌های تیم ملی است و خودم به شخصه انتظار دارم، دوستان در آستانه این بازی‌های حساس آرامش ما را به هم نزنند. پرسپولیس رنگی است، اما برای تیم ملی که چند روز دیگر بازی دارد، آرامش ما را به هم نزنند. تا الان سعی کردم با همه دوستانه، صادقانه و بدون کوچک‌ترین حاشیه‌ای رفتار کنم و کار خودم را انجام دهم. خیلی از دوستان تعبیرهای زیادی از صحبت‌های من کردند، اما اگر من باعث کدورت خاطر یک نفر، چند نفر یا چند هزار نفر شدم، عذرخواهی می‌کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)