هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دربی بازی خاص و پرفشاری بود و خدا کمک کرد در دیداری که می‌توانست مساوی هم باشد، برنده شدیم.

وحید امیری پس از برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال اظهار داشت: هر چقدر خدا را شکر کنیم، واقعاً کم است. امروز بازی خاص و پرفشاری بود و خدا کمک کرد در دیداری که می‌توانست مساوی هم باشد، برنده شدیم.

وی درباره شرایط پرسپولیس گفت: ما در هفته گذشته که برای این بازی تمرین کردیم، انگیزه متفاوتی داشتیم و خیلی تلاش کردیم. به هر حال شرایط این بازی خاص بود و احساس کردیم که این دیدار می‌تواند برای قهرمانی تیم حائز اهمیت باشد. بچه‌ها زحمت کشیدند و در دیداری که خیلی تاکتیکی و فنی بود، برنده شدیم.

امیری خاطر نشان کرد: استقلال تیم خوبی است و نمی‌توانیم این مسئله را کتمان کنیم. آنها نتایج خوبی در هفته‌های گذشته گرفته بودند و می‌دانستیم که در دقایقی از مسابقه امکان دارد که ما را تحت فشار قرار بدهند. به هر حال استقلال بازیکنان باکیفیتی دارد، ولی توانستیم مدیریت کنیم و نقاط قوتی را که داشتند، کنترل کردیم و همین مسئله امروز خیلی به ما کمک کرد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عملکرد خودش تصریح کرد: امروز همه نفراتی که بازی کردند، فوق‌العاده بودند، از جمله علی نعمتی مدافع چپ ما که یکی از بهترین عملکردهایش در چند سال اخیر را ارائه کرد. مهم کسب پیروزی بود و نمی‌توانیم آن را مختص به یک نفر بدانیم. امروز کم اشتباه بودیم و همه خوب بودند.

امیری راجع به شانس کم تیمش پیش از شروع دربی هم گفت: شرایط دربی هیچ وقت مشخص نمی‌کند. در سال‌های قبل نیز اینگونه بوده است که ما در بالای جدول بودیم، اما بازنده شدیم یا مساوی کردیم.

وی همچنین درباره حضور هواداران در ورزشگاه اظهار داشت: یکی از جذابیت‌های بازی امروز حضور آنها بود و تشکر می‌کنم.

امیری در پایان درباره احتمال خداحافظی‌اش از تیم ملی یادآور شد: نمی‌دانم چه جوابی بدهم. تا روزی که مثمرثمر باشم، تلاشم را خواهم کرد و باقی‌اش را به خدا واگذار می‌کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)