وحید امیری ستاره پرسپولیس می‌گوید سرمربی استقلال باید بزرگی خودش را نشان می‌داد و آن حرف‌ها را نمی‌زد.

پرسپولیس موفق شد همه جام های این فصل را بدست بیارود و فصل رویایی برای این تیم و هوادارانش رقم خورد. یکی از بهترین‌های پرسپولیس در راه قهرمانی لیگ و جام حذفی بدون شک وحید امیری بود.

با وحید که جزو بی حاشیه ترین بازیکنان فوتبال ایران به حساب می‌آید گفت‌وگویی با خبرورزشی انجام داد که در ادامه می‌خوانید.

پرسپولیس موفق شد دومین جام فصل را هم بدست بیاورد. در این خصوص صحبت کن.
خب خداراشکر می‌کنم که شرمنده هوادارانمان نشدیم و توانستیم آن‌ها را خوشحال به خانه بفرستیم. بازی بسیار سختی بود و از قبل هم می‌دانستیم که کار راحتی نداریم. فکر می‌کنم مردم بازی جذابی را تماشا کردند و هواداران حاضر در ورزشگاه هم لذت بردند. می‌توانستیم در ۹۰ دقیقه کار را تمام کنیم ولی در آخرین دقیقه بازی غافلگیر شدیم و گل مساوی را دریافت کردیم. با این حال دست از تلاش برنداشتیم و در وقت‌های اضافه هم نمایش خوبی داشتیم. این برد و این قهرمانی مبارک همه پرسپولیسی‌ها باشد و خوشحالم که امسال اتفاقات خوبی برای آن ها رقم خورد.

اتفاقات قبل از بازی و صحبت های ساپینتو در مورد بیرانوند چقدر در روحیه شما تاثیر داشت؟
ببینید ما همگی عضو یک خانواده هستیم و موقعی که چنین اتفاقی رخ می‌دهد، همه پشت هم هستیم. من قبلا هم گفتم کار علیرضا را تایید نمی‌کنم ولی او عذرخواهی کرد و همه چیز تمام شد. کاش ساپینتو هم بزرگی می‌کرد و آن حرف‌ها را نمی‌زد. معلوم است وقتی اتفاقی برای یکی از بچه‌ها می‌افتد، سایر اعضای تیم همه‌جوره از او حمایت می‌کنند. مخصوصا وقتی موضوع در مورد خانواده و ناموس آدم باشد. ناموس بیرانوند ناموس همه ماست و کاش این اتفاقات در ورزشگاه رخ نمی‌داد و شاهد این صحنه‌ها نبودیم.

پرسپولیس ۳ جام در این فصل گرفت. فکرش را می‌کردی چنین اتفاقی بیفتد؟
پرسپولیس آنقدر بزرگ است که همیشه برای قهرمانی می‌جنگد. از اول فصل هدفمان قهرمانی بود و خوشحالم این اتفاق رخ داد. برای قهرمانی خیلی زحمت کشیدیم و فکر می‌کنم شایسته بودیم. این قهرمانی‌ها مبارک هواداران عزیزمان باشد که در همه روزها ما را حمایت کردند و سنگ تمام گذاشتند. به نظرم پرسپولیس بزرگی خودش را به همه ثابت کرد و نشان داد که موفقیت‌ها اتفاقی به‌دست نمی آیند و پشت هر قهرمانی تلاش و زحمت زیادی کشیده شده است.

کیان پسرت هم در بازی فینال به ورزشگاه آمد. فکر می کنم پا قدم کیان برای پرسپولیس خوب بود.
خب کیان اولین بارش بود که به ورزشگاه آزادی می‌آمد و اولین قهرمانی پرسپولیس بود که از نزدیک می‌دید. حضورش خوش یمن بود و خیلی خوشحالم که این قهرمانی را در کنار پسرم جشن گرفتم.

وقتی در مورد آینده از کیان پرسیدم ،گفت دوست دارد مثل پدرش فوتبالیست شود. در این خصوص چه صحبتی داری؟
مشکلی در این زمینه وجود ندارد و هرچه خودش بخواهد همان می شود. امیدوارم قبل از اینکه فوتبالیست خوبی شود، فوتبالیست با اخلاقی شود که این موضوع از هرچیزی مهم‌تر است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)