پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: پیرمرد دوست داشتنی پرسپولیس در حال حاضر جور مهاجمان را می‌کشد من گاهی اوقات فکر می‌کنم او اصلا مهاجم بوده است و اشتباهی به خط دفاع رفته است!

سهراب انتظاری پیشکسوت تیم پرسپولیس در گفت‌وگو با میزان، در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس و سایپا اظهار داشت: بازی با سایپا یکی از زیباترین بازی‌هایی بود که پرسپولیس در این فصل انجام داد، اما مانند همیشه از فرصت‌های به وجود آمده استفاده نکردند.

وی ادامه داد: به نظرم با اضافه شدن ترابی و آل‌کثیر تیم شرایط بهتری در خط حمله خواهد داشت این دو بازیکن امتحان خود را در پس داده‌اند و می‌توانند برای تیم یحیی موثر باشند، چون پرسپولیس بازی‌های آسیایی را هم در پیش خواهد داشت و باید با دست‌پر به مصاف حریفان قدرتمند آسیایی برود.

مهاجم پیشین پرسپولیس در خصوص جذب مغانلو افزود: شهریار مغانلو بازیکن بسیار خوبی است، اما نیم فصل خوبی را در پرتغال نداشت، اما او هم می‌تواند برای پرسپولیس خرید جذابی باشد فقط به شرطی که او همان مهاجم پیکان باشد و در شرایط ایده‌آل قرار داشته باشد.

انتظاری درباره گلزنی‌های سید جلال حسینی هم بیان کرد: پیرمرد دوست داشتنی پرسپولیس در حال حاضر جور مهاجمان را می‌کشد من گاهی اوقات فکر می‌کنم او اصلا مهاجم بوده است و اشتباهی به خط دفاع رفته است! حسینی به غیر از گلزنی به عنوان یک رهبر در پرسپولیس نقش بسزایی دارد.

وی در پایان در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: علی کریمی توقع داشت فوتبالی‌ها از او حمایت کنند، اما دیدیم کاپیتان تیم ملی هم به او رای نداد با اینحال نباید توقع داشته باشیم فوتبال ما شرایط خوبی داشته باشد امثال علی کریمی و مهدوی‌کیا سرمایه‌های فوتبال ما هستند و امیدوارم رییس جدید از آن‌ها استفاده کند.

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)