یک شنیه ۲۵ اسفند:(۱۲:۲۰)

مرجع خبری پرسپولیس:مردم برای پیروزی پرسپولیس دعا کنند /امیدواریم غیبت پتروویچ محسوس نباشد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس با شرایط خوب اما، بدون ایوان پتروویچ عازم عربستان می‌شود و امیدواریم غیبت این بازیکن در ترکیب تیم محسوس نباشد.

عباس انصاری‌فرد، پیش از سفر پرسپولیس به عربستان برای بازی با الشباب در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و تیم ما بدون هیچ مشکل خاصی برای انجام این مسابقه عازم دبی و سپس به ریاض خواهد رفت.

 

 تنها ایوان پتروویچ به دلیل بیماری نمی‌تواند تیم ما را همراهی کند و به عربستان نمی‌رود که امیدواریم غیبت او در ترکیب تیم محسوس نبوده و بازیکنان جایگزین بتوانند با موفقیت جای او را پر کنند.

وی پیرامون دیدار با الشباب نیز گفت: با توجه به نتیجه‌ای که الشباب در بازی اول خود مقابل الغرافه قطر کسب کرده و اکنون نیز باید در خانه‌ی خود از تیم پرسپولیس پذیرایی کند، آنها بدون شک برای موفقیت و برد به مصاف ما خواهند آمد که این نشان می‌دهد ما بازی بسیار سختی در عربستان داریم اما، بازیکنان و مربیان ما هم مصمم هستند تا تحت هر شرایطی پیروزی در این مسابقه را از آن خود کرده و راه صعود به عنوان تیم اول به مرحله‌ی بعدی را هموارتر کنند. ما تمام سعی و تلاش‌مان را برای موفقیت انجام دادیم وتنها از مردم می‌خواهیم برای پیروزی پرسپولیس مقابل الشباب دعا کنند

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)