یکشنبه ۲۰ بهمن (۱۸:۵۰)

مرجع خبری پرسپولیس :  با حضور اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مدیرعامل این باشگاه به مهاجم تیم ملی ایران تسلیت گفت.

 در جریان تمرین بعدازظهر تیم ملی ایران اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به استثنای مجید فرخزادی به کمپ تیم های ملی آمده و از نزدیک تمرین ملی پوشان را تماشا کردند.
عباس انصاری فرد،‌ آخوندی، نژاد فلاح و حسین هدایتی به کنار زمین تمرین آمده و روی نیمکت کمپ تیم های ملی نشستند. پس از گذشت ۲۰ دقیقه علی دایی سرمربی تیم ملی ایران به بازیکنان تیم ملی استراحت داد و در این هنگام انصاری فرد به سوی وحید هاشمیان رفته و فوت مادر وی را به مهاجم تیم ملی تسلیت گفت.

*علی دایی که با حضور هیات مدیره باشگاه پرسپولیس وفقه ای در روند تمرینی ایجاد نکرده بود پس از ۲۰ دقیقه به سوی اعضای هیات مدیره پرسپولیس آمده و با آنها دست داد.

* هادی طباطبایی دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال در کمپ تیم های ملی حضور داشت و تمرین تیم های ملی ایران و کره جنوبی را از نزدیک تماشا کرد.

* شمار زیادی از خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران تلویزیونی کره جنوبی به کمپ‌های ملی آمده بودند و از تمرینات ایران و کره جنوبی؛ گزارش و تصاویری تهیه و تنظیم کردند.

* هو جونگ مو سرمربی تیم ملی کره جنوبی که در ۲ روز گذشته اعلام کرده بود با رسانه ها مصاحبه نخواهد کرد امروز پس از آنکه یک خبرنگار و تصویربردار کره جنوبی در تمرین حاضر شدند با یک بنر تبلیغاتی که کالاهای کره جنوبی روی آن تبلیغ شده بود حاضر به انجام مصاحبه شد و به سوالات خبرنگار ایرانی و کره پاسخ داد.

* وحید هاشمیان مهاجم تیم ملی ایران؛ که به دلیل فوت مادرش در جلسه تمرین روزهای گذشته تیم ملی غایب بود امروز به عنوان اولین بازیکن از هتل آکادمی ملی المپیک بیرون آمد و پس از آنکه به مدت کوتاهی تمرین تیم ملی کره جنوبی را زیر نظر گرفته بود به زمین شماره یک رفت و کنار سایر ملی پوشان تمرین کرد.

* امروز نزدیک ۵۰ هوادار به کمپ تیم های ملی آمده بودند. شماری از آنها در ابتدا برای ورود به داخل آکادمی با مشکل مواجه بودند که پس از انجام صحبت با مسئولان حراست توانستند به داخل زمین آمده و تیم ملی را تشویق کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)