چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت (۱۸:۲۰)

مرجع خبری پرسپولیس : عباس انصاری فرد در خصوص شایعه انتشار لیست مازاد پرسپولیس گفت : پرسپولیس بازیکن مازاد ندارد و تنها به دنبال تقویت تیم هستیم .

“عباس انصاری فرد” در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه بعضی ها درصدد هستند با این شایعات پرسپولیس را به حاشیه ببرند؛ افزود: همانطور که بارها گفته ام درصدد هستیم تمامی بازیکنانمان را نگه داریم؛ درعین حال برای تقویت بعضی از پست ها بازیکنان جدید به تیم اضافه خواهند شد.
وی درمورد خرید های پایان فصل این باشگاه نیز گفت: تنها با اشپیتم آرفی قرار دارد بسته ایم،البته برای برخی پست ها که نیاز به جذب داریم بازیکن جدید به طور حتم به تیم اضافه خواهد شد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس،اظهار داشت: برهمین اساس؛ مطالعات خود را برروی نامزدهای احتمالی آغاز کرده و درصورت نهایی شدن ،اعلام عمومی خواهیم کرد.
انصاری فرد در پاسخ به این سووال که آیا برای فصل جدید؛ بازیکن خارجی دیگری نیز به این تیم اضافه خواهد شد، افزود: پرسپولیس به اندازه کافی بازیکن خارجی دارد از اینرو دیگر بازیکن خارجی به این تیم اضافه نخواهد شد.
وی در ادامه درخصوص شایعات اطراف این باشگاه و چگونگی توزیع آن نیز گفت: بدخواهان این باشگاه چون نمی توانند شرایط عادی؛ آرام و مناسب این باشگاه را ببینند، می خواهند با انتشار شایعات از طریق برخی رسانه ها تیم را به حاشیه ببرند.
به اعتقاد وی؛ البته این نخستین و آخرین اقدامات این بدخواهان نخواهد بود و ما انتظار نداریم آنان به این راحتی؛ دست از این شیطنت ها بردارند.
انصاری فرد درخاتمه تاکیدکرد: تیم درحال حاضر شرایط آرامی را تجربه می کند؛اوضاع مناسب بوده و مشکل خاصی نداریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)