پرسپولیس نیوز: مدیرعامل پرسپولیس در جریان مراسم بزرگداشت هادی نوروزی گفت: ما امروز هم دلتنگ هادی عزیز هستیم و هم داغدار استاد کاشانی. پرسپولیس بزرگترین خانواده دنیا است و خدمت به آن افتخار است.

محمد حسن انصاریفرد در جریان سخنرانی خود در مراسم سالگرد و بزرگداشت زنده یاد هادی نوروزی که امروز در کپور چال برگزار شد، اظهار داشت: بعد از حضور درمراسم بغض سنگینی داشتم و نمی توانستم حرف بزنم. خدا را شکر این بغض ترکید. امروز در حالی مرور خاطرات هادی نوروزی هنوز برای ما سخت است که عزادار یک مرد بزرگ یعنی استاد کاشانی هم شده ایم.

وی ادامه داد: خانواده پرسپولیس، بزرگترین خانواده دنیا است. افتخار می کنیم که خدمتگزار این خانواده هستیم. خدمتگزار کسانی هستیم که نامشان در این باشگاه جاودانه است و هوادارانی که این قدر با معرفت هستند. امثال هادی نوروزی نامشان در پرسپولیس جاودانه شده است. این مساله حتما دلایل قوی خودش را دارد. او همیشه رعایت شئونات را کرد و این عزت را هرکسی به دست نمی آورد.

من به بچه محل های هادی هم تبریک می گویم که هم یک چنین بچه محلی داشتند و هم خودشان این قدر با معرفت هستند که یاد او را زنده نگه دارند. این مراسم کار بزرگی است. این محبت و دوستی و مرام و معرفت است که باقی می ماند. من از اهالی روستا و عزیزان دیگری که در این مسیر تلاش می کنند تشکر می کنم. دیدن این صحنه ها ، ما را هم مصمم تر و محکم تر می کند تا بتوانیم دل آن ها که برای این باشگاه می تپد را شاد کنیم.

انصاریفرد خاطر نشان کرد: من به خانواده هادی به ویژه به پدر ، برادر، مادر، همسر و یادگارهای او هم تسلیت و هم تبریک می گویم که هادی عزیز در جایگاهی قرار گرفته است که در چهارمین سالگردش چنین جمعیتی گرد هم بیایند. از خدای متعال می خواهم ما هم بتوانیم یک مسیری را برویم که اگر یک روز از دنیا رفتیم قدری از این شکوه و مقام برای ما هم باشد.

همچنین باز هم در این جا از استاد کاشانی یاد می کنم که فقدان او قابل جبران نخواهد بود.

مدیر عامل پرسپولیس در پایان افزود: با توجه به اتفاقی که افتاد حال خوبی ندارم و زیاد وقت حاضرین را نمی گیرم. فقط می خواهم ما را هم دعا کنید تا در انجام کاری که در حال انجامش هستیم خدا ما را یاری کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)