از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم

مرجع خبری پرسپولیس : مهاجم تیم فوتبال سایپا در خصوص منتفی شدن حضورش در پرسپولیس گفت: مایلی کهن قیمت رضایتنامه ام را برای پرسپولیس افزایش داد و مانع از حضورم در این تیم شد.

 

کریم انصاری‌فرد در مورد ماندنش در سایپا پس از یک ماه کش و قوس گفت: دیگر نمی‌خواستم پس از حدود یک ماه بلاتکلیفی بدون تیم باشم. می‌خواستم هر چه سریع تر وضعیت تیم فصل آینده‌ام مشخص شود به همین دلیل در سایپا ماندم. البته یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد داشتم و از این پس هم با تمام توان در خدمت این تیم خواهم بود. فصل آینده نیز اگر سلامت بودم تیم آینده‌ام را انتخاب خواهم کرد.

انصاری فرد در مورد خبر موافقت کتبی پرسپولیس با تمامی شروط باشگاه سایپا برای جذب او گفت: این باشگاه با تمامی شرایط موافقت کرد اما در جلسه‌ای که با محمد مایلی‌کهن داشتم ایشان مبلغ رضایت‌نامه‌ام را برای پرسپولیس بالاتر از ۵۰۰ میلیون تومان برد. بنابراین ترجیح دادم در سایپا بمانم.

 

مهاجم سایپا در مورد خبر رسمی سایت باشگاه مبنی بر جلسه‌اش با آرش کوشا؛ مدیر عامل سایپا و ماندن در این تیم پس از این نشست گفت: هیچ نشستی با کوشا نداشتم و بعد از جلسه‌ای که با محمد مایلی‌کهن داشتم در این تیم ماندنی شدم.

وی در مورد اینکه امکان دارد فصل آینده در دیدار سایپا و پرسپولیس حرف و حدیث‌هایی برای او ساخته شود و اینکه او نمی‌خواهد با تمام توان بازی کند گفت: تمامی کارشناسان و مربیان و حتی روانپزشکان معتقدند که یک بازیکن نمی‌تواند در طول ۳۴ هفته بدون نوسان باشد و افت یک بازیکن در یکی دو مسابقه طبیعی است اما من می‌خواهم در تمامی مسابقات با تمام توان برای سایپا بازی کنم و حداقل در دیدار با پرسپولیس به هیچ عنوان دچار افت نشوم.

انصاری فرد عنوان کرد: من پرسپولیس را دوست دارم و از هواداران این تیم عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم به پرسپولیس بروم اما آنها قطعا شرایطم را درک می‌کنند و به دلیل قراردادی که با سایپا داشتم نتوانستم به پرسپولیس بروم ولی فصل آینده با تمام توان برابر این تیم بازی خواهم کرد.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)