شمنبه ۱۹ بهمن(۱۴:۴۰) 

مرجع خبری پرسپولیس : انصاری فرد: همچنان از پیروانی حمایت می‌کنم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همچنان روی حرفم هستم و از افشین پیروانی حمایت می کنم.

عباس انصاری فرد درباره تناقض های موجود در باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: طبق صلاحدید باشگاه به دلیل اطلاع رسانی درست نام سرمربی پرسپولیس را تا قطعی شدن موضوع اعلام نکردیم. زمانی که با فردی به توافق نرسیده بودیم؛ نمی توانستیم حرفی از حضور مربی خارجی بزنیم.
وی اضافه کرد: نام ۵۰ مربی را برای پرسپولیس مطرح کردند. این در حالی بود که ما با هیچ کدام از آنها به توافق نرسیده بودیم. در این شرایط نمی توانستم نامی از مربی خاصی ببریم.
انصاری فرد تاکید کرد:

پس از قطعی شدن حضور وینگادا در پرسپولیس بلافاصله نام این مربی را اعلام کردیم. پیش از این با هیچ مربی به توافق نرسیده بودیم و برای اینکه پای دلال ها به میان نیاید نامی از سرمربی به میان نیاورده بودیم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: با تلاش هیات مدیره و سایر مسئولان؛ وینگادا به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد. امیدوارم پرسپولیس با این مربی به هدفش برسد.
انصاری فرد درباره لغو نشست مطبوعاتی امروز باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: من وظیفه دارم طبق صلاحدید باشگاه کار کنم. باشگاه صلاح دید برای ایجاد آرامش در آستانه دربی نشست مطبوعاتی به تعویق بیفتد. پس از بازی با استقلال پاسخگویی سوالات خبرنگاران در نشست مطبوعاتی خواهم بود.
انصاری فرد اظهار داشت: همچنان روی حرفم هستم و از پیروانی حمایت می کنم. پیروانی از خانواده و ذخایر پرسپولیس است و کنار وینگادا فعالیت خواهد کرد. از رسانه ها هم می خواهم اجازه دهند وینگادا کارش را به خوبی انجام دهد.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)