مرجع خبری پرسپولیس : مهرداد اولادی گفت: در ایران فقط حاضرم برای پرسپولیس بازی کنم.

 

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی یک بر صفر این تیم مقابل سایپا اظهار کرد: خوشحالم که توانستیم در این بازی سه امتیاز را بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم.

البته من دوست داشتم که در این بازی با گلزنی به روزهای خوب خودم بازگردم و به همین خاطر پس از اینکه توانستم یک پنالتی برای پرسپولیس بگیرم، از بازیکنان تیم هم درخواست کردم که اجازه دهند پنالتی را خودم بزنم که البته از آن‌ها هم تشکر می‌کنم اما متاسفانه نشد که پنالتی را گل کنم.

 

اولادی در پاسخ به این سوال که چرا پس از چند بازی هنوز نتوانسته‌ برای پرسپولیس گلزنی کند گفت: این موضوع تقصیر من نیست. من تا به حال تمام تلاش خودم را کرده‌ام به هر حال من سه چهار ماه مصدوم بودم و هر بازیکنی که برای این مدت طولانی مصدوم باشد، زمان می‌برد که به دوران اوج خودش بازگردد.

 

وی همچنین درباره پیشنهاد تیم تراکتورسازی به وی نیز گفت: من قبلا هم گفته بود که با تمام احترامی که برای قلعه‌نویی و تراکتورسازی قائلم، در ایران فقط حاضرم برای پرسپولیس بازی کنم و اصلا به خاطر پرسپولیس بوده که در ایران مانده‌ام و به اروپا نرفته‌ام.

 

اولادی در پایان گفت: باید تمرین کنم تا به فرم ایده‌آل خود برسم و امیدوارم که تیم پرسپولیس نیز روند بردهای خود را ادامه دهد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)