مرجع خبری پرسپولیس : چندحاشیه باقی مانده از بازی دیروز پرسپولیس – تراکتور به روایت مرجع خبری

پرسپولیس با پیراهن جدید
بازیکنان تیم پرسپولیس بازى اول خود در لیگ دهم را با پیراهن هاى جدید آغاز کردند. این پیراهن ها توسط شرکت آل اسپورت تهیه شد و چند هفته قبل از آغاز لیگ در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفت.اولین خطاها بر روى مدافعین ۲ طرف

بازى ۲ تیم پرسپولیس و تراکتورسازى در شرایطى برگزار شد که هر ۲ خطاى تیم ها بر روى مدافعان یکدیگر بود. اولین خطاى تراکتورسازى بر روى جلال اکبرى صورت گرفت و اولین خطاى پرسپولیس نیز بر روى محمد نصرتى مدافع تراکتورسازى انجام شد.


اولین حضور ثابت باقرى مقابل تراکتورسازى
کریم باقرى براى اولین بار در ترکیب ثابت مقابل تیم تراکتورسازى به میدان رفت. باقرى که سابقه بازى در تیم تراکتورسازى تبریز را دارد، در چند سال اخیر یا مقابل این تیم بازى نمى کرد یا در نیمه دوم به میدان مى رفت اما در این بازى از ابتدا مقابل تیم شهرش به میدان رفت.


کامرانى فر کمک داور اول

حسن کامرانى  فر کمک داور بین المللى ایران در بازى پرسپولیس و تراکتورسازى را سوت زد. عنایت پیش از این اعلام کرده بود که فقط در بازى هاى حساس از کامرانى فر استفاده خواهد کرد.


ID کارت بر گردن مربیان ۲ تیم
کادرفنى هر ۲ تیم براى اولین بار در تاریخ فوتبال ایران ID کارت خود را به گردن انداختند و با این کارت ها بر روى نیمکت تیم خود نشستند.

اعتراض عجیب اولروم
در جریان بازى پرسپولیس و تراکتورسازى تبریز داور در یک صحنه سوت خود را به نشانه آفساید به صدا درآورد اما اولروم بدون توجه به سوت وى به توپ ضربه زد و باعث شد تا مرادى کارت زردى را به وى نشان بدهد.
نکته جالب این بود که اولروم بعد از دریافت کارت زرد مى گفت صداى سوت داور را شنیده است. این موضوع در حالى اتفاق افتاد که استادیوم آنچنان شلوغ نبود؛ گویا وى هنوز در تب و تاب جام جهانى است و فکر مى کند که «وو ووزلا» در استادیوم آزادى وجود دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)