پرسپولیس نیوز: سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) در گزارشی با اشاره به بازگشت تدریجی فوتبال در منطقه آسیای مرکزی در خصوص پرسپولیس نوشت: غول‌های تهران با یک دست روی جام به تمرینات گروهی بازگشتند.

در گزارش ای‌اف‌سی آمده است: فوتبال ایران به آینده‌ای نزدیک چشم دوخته است. ترکمنستان محکم به حال چسبیده و روی آن متمرکز شده و این در حالی است که جمهوری قرقیزستان در هفته‌های اخیر به خاطرات خوب گذشته دلخوش شده است.

ایران: پرسپولیس با یک دست روی جام به تمرینات بازگشت

قهرمان لیگ فوتبال ایران قدمی کوچک اما مهم در مسیر دفاع از عنوان قهرمانی خود برداشت و آخر هفته گذشته پس از وقفه‌ای بیش از دو ماه، به تمرینات بازگشت.

غول‌های تهران تحت هدایت «یحیی گل محمدی» برای محک زدن توانایی‌ها و مهارت‌های خود در این مدت دوری از فوتبال، ۷۰ دقیقه وقت گذاشتند و قرار است لیگ برتر فوتبال ایران از ۱۱ ژوئن از سر گرفته شود.

بازگشت باشگاه‌های ایرانی به تمرینات قدمی بزرگ در جاده بازگشت فوتبال بوده و پرسپولیس نخستین تیمی است که از زمان تعلیق رقابت‌ها در اوایل مارس، به تمرینات گروهی بازگشته است.

سرخپوشان با اختلاف ۱۰ امتیازی نسبت به نزدیک‌ترین تعقیب کننده صدرنشین هستند؛ جایگاهی خوب برای افزودن یک جام دیگر به سه قهرمانی متوالی سال‌های اخیرشان؛ این در حالی است که سپاهان و تراکتور در حال حاضر نزدیک‌ترین تعقیب کننده آنان هستند. براساس گزارش‌ها در آستانه از سرگیری مسابقات در ایران، چندین باشگاه جمعه هفته گذشته آزمایش کرونا داده‌اند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)