مرجع خبری پرسپولیس : هافبک پرسپولیس گفت: از هیچ‌کس ناراحت نیستم اما با وجود علی دایی جای من دیگر در پرسپولیس نبود.

میثم بائو  اظهار داشت: ۳ پیشنهاد بسیار خوب از تیم‌های لیگ برتری دارم که تا روز پنجشنبه تکلیف نهایی‌ام را روشن می‌کنم اما صددرصد دیگر پرسپولیسی نیستم.

وی افزود: پستی و بلندی‌های زیادی در فصل جاری در پرسپولیس گریبانگیر من شد اما من از هیچ کس ناراحت نیستم. به این نتیجه رسیدم که با وجود دایی و با توجه به قرارداد یکساله‌ای که با پرسپولیس داشتم دیگر جای من در این تیم نیست. البته باید اعلام کنم در زمان کرانچار در پرسپولیس بسیار راحت بودم و به نظرم توانستم جواب اعتماد او را بدهم.

بائو در ادامه در خصوص همکاری‌های خود با تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: ابتدا جا دارد به مسئولان شهرداری تبریز بابت صعود به لیگ برتر تبریک بگویم. من فقط به دلیل اینکه با مسئولان این باشگاه دوست هستم می‌خواهم به آنها کمک کنم و به هر طریقی که شده این کار را انجام می‌دهم چون مطمئن هستم در فصل آینده شهرداری تبریز در لیگ برتر حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

وی در خصوص پیشنهاد باشگاه استقلال گفت: صحبت‌هایی در این زمینه شده اما برای جلوگیری از هرگونه بازارگرمی بهتر است حرفی نزنم تا اینکه تکلیف نهایی‌ام روشن شود. ابتدا سعی می‌کنم طی چند روز آینده برگه تسویه حسابم را از باشگاه پرسپولیس بگیرم و بعد به فکر انجام کارهای دیگرم باشم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)