پیشکسوت پرسپولیس گفت: بلاتکلیفی مدیریتی برای پرسپولیس اصلا خوب نیست و امیدوارم مسئولان خیلی زود تکلیف مدیریت پرسپولیس را مشخص کنند و پرسپولیسی‌ها در این زمینه دغدغه‌ای نداشته باشند.

حسین بادامکی، بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، در گفت‌وگو با برنا با تاکید بر شرایط خوب پرسپولیس پس از برد در بازی هفته اول اظهار داشت: اگر چه شاید برخی فکر می‌کردند باخت در لیگ قهرمانان، باعث شود پرسپولیس استارت موفقی در لیگ برتر نداشته باشد اما بچه‌ها برد خوبی را برابر فولاد کسب کردند و موفق شدند با پیروزی پرگل در اهواز بازی سختی را با موفقیت پشت سر بگذارند و نشان دهند که خاطره تلخ دیدار الهلال را به دست فراموشی سپردند.

او در ادامه تصریح کرد: عوامل مختلفی دست به دست هم داد تا پرسپولیس در ریاض نتیجه مطلوبی نگیرد. علاوه بر مشکلات سفر، استفاده خوب الهلال از شرایط میزبانی و … ، الهلال در آن بازی فوتبال متفاوتی را از خود به نمایش گذاشت و خیلی ها را غافلگیر کرد. به هر صورت آن بازی و نتیجه برای پرسپولیس به خاطرات پیوسته و این تیم برای شروع دوباره فصل جدید فوتبالی اش باید گام اول را محکم بر می‌داشت که خوشبختانه این اتفاق در اهواز برای پرسپولیس رخ داد و صحبت‌ها و ریکاوری روحی و روانی خوب کادر فنی به بازیکنان کمک کرد تا حذف از لیگ قهرمانان را به دست فراموشی سپرده و با پیروزی در بازی اول نشان دادند از نظر فوتبالی و روحی – روانی در شرایط خوبی قرار دارند.

این پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: امیدوارم نگرانی و دغدغه مسائل مدیریتی و مالی پرسپولیس خیلی زود برطرف شود و پرسپولیس با فراغ بال کامل خود را برای موفقیت در فصل جدید آماده کند. بلاتکلیفی مدیریتی برای پرسپولیس اصلا خوب نیست و امیدوارم مسئولان خیلی زود تکلیف مدیریت پرسپولیس را مشخص کنند و پرسپولیسی‌ها در این زمینه دغدغه ای نداشته باشند.

بادامکی در مورد شرایط هافبک‌های میانی پرسپولیس در تیم فعلی گفت: پرسپولیس بازیکنان خوب و تاثیرگذاری را در تمام پست ها و خطوط در اختیار دارد و در پست هافبک وسط هم بازگشت کمال کامیابی‌نیا پس از پایان مصدومیتش و همین‌طور حضور رضا اسدی و میلاد سرلک می‌تواند خیال یحیی را بابت این پست تا حدود زیادی راحت کند. این در حالی است که حضور وحید امیری هم به عنوان بازیکن چند پسته و به قول فوتبالی‌ها آچار فرانسه پرسپولیس در این منطقه هم اتفاق خوبی است. البته به این نکته هم اشاره می‌کنم احسان پهلوان هم می‌تواند در این پست حضور موثری داشته باشد.

او در مورد بازی امروز پرسپولیس برابر نساجی عنوان کرد: پرسپولیس در این دیدار باید اولین بازی خانگی‌اش را پشت سر بگذارد. این تیم در فصل قبل آمار خوبی را در آزادی داشت و حالا باید از بازی اول در خانه به فکر جمع کردن حداکثر امتیازات خانگی اش باشد. نساجی تیم خوبی است و بدون شک برای کسب امتیاز به تهران می‌آید و تقابل این دو تیم در این دیدار می‌تواند جالب باشد که امیدوارم این بازی با برد خوبی برای پرسپولیس به پایان برسد و بچه ها با عملکرد خوب خود بتوانند برد شیرینی را در خانه به دست بیاورند.

بادامکی آینده پرسپولیس را روشن توصیف کرد و در این خصوص گفت: پرسپولیس توان فنی خوبی دارد و می‌تواند امسال هم قهرمان لیگ برتر شود. امیدوارم پنجره نقل و انتقالات زودتر باز شود تا گل‌محمدی و همکارانش بتوانند با جذب یکی، دو مهره خوب دیگر تیم را برای فصل پرکار و پرفشار آماده تر کنند.

سرپرست اسبق تیم پدیده در مورد حواشی عجیب و غریب این باشگاه گفت: همه چیز در مورد مشکلات پدیده اظهر من الشمس است. امیدوارم کسانی که باید مشکلات را بدانند، بدانند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)