در حالی که بلیت‌فروشی دیدار پرسپولیس و استقلال از صبح امروز آغاز شده بود، خیلی زود در فضای اینترنتی بازار سیاه بلیت‌های دربی نیز شروع شده تا بار دیگر شاهد قیمت‌های نجومی برای بلیت‌های این مسابقه باشیم.

در حالی که به طور رسمی زمان فروش بلیت دربی 100 اعلام نشده بود؛ ظاهراً از صبح امروز (جمعه) بلیت‌فروشی دیدار پرسپولیس و استقلال آغاز شده و خیلی زود نیز پای بلیت‌ها به بازار سیاه باز شده است.

در این زمینه یک جست‌و‌جوی ساده در اینترنت نشان می‌دهد قیمت بلیت‌های دربی روز یکشنبه در بازار سیاه به یک میلیون و 500 هزار تومان رسیده است! اتفاقی که در دربی‌های گذشته نیز بارها شاهد آن بودیم و با توجه به محدودیت حضور تماشاگران در ورزشگاه قابل پیش‌بینی بود.

این اتفاق در حالی رقم خورده است که طبق اعلام قبلی، قیمت بلیت قسمت روبروی جایگاه 200 هزار تومان و پشت دروازه 100 هزار تومان است. همچنین قیمت جایگاه VIP نیز مبلغ 500 هزار تومان خواهد بود.

طبق تصمیم شورای تأمین تنها 15 هزار تماشاگر می‌توانند دربی پیش‌رو را از نزدیک تماشا کنند.

دیدار پرسپولیس – استقلال در هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر از ساعت 16 روز یکشنبه (3 اردیبهشت‌ماه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

استقبال چشم‌گیر تماشاگران و هواداران دو تیم باعث شد که ظرف تنها 5 ساعت، تمامی بلیت‌های دیدار استقلال و پرسپولیس به فروش برسد و طبق اعلام رسمی سامانه فروش بلیت الکترونیکی، ظرفیت بلیت‌های دربی به پایان رسید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)