وحید امیری که در جدال دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن دچار آسیب دیدگی شده بود و تحت عمل جراحی قرار گرفت، بعد از مدت‌ها در ترکیب تیم ملی قرار گرفت.

تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برابر اروگوئه به برتری رسید که کی‌روش در دقایق پایانی چند بازیکن تاثیرگذار را به میدان فرستاد و توانست نتیجه بازی را به سود تیمش تغییر دهد.

در کنار بازیکنانی که وارد زمین شدند و توانستند گل برتری را به ثمر برسانند، حضور یک بازیکن برای پرسپولیسی ها خبر خوش و امیدوارکننده ای بود.

امیری که بعد از مصدومیت و انجام عمل جراحی دیسک کمر بیش از ۴ ماه دور از میادین قرار گرفته بود و کارهای تخصصی را برای بازگشت دنبال می‌کرد، در نهایت در دقیقه ۸۵ جدال ایران برابر اروگوئه به ترکیب آمد و در پست وینگر چپ به میدان رفت.

وینگر ملی پوش پرسپولیس که اواسط اردیبهشت ماه تحت عمل جراحی قرار گرفته و بحث درباره این موضوع بود که احتمالا جام جهانی قطر را هم از دست خواهد داد و هیچ کس انتظار نداشت قبل از نیم فصل به ترکیب برگردد توانست با عبور از این مصدومیت سخت بار دیگر در جمع ملی پوشان حاضر شود و شانس همراهی شاگردان کارلوس کی روش را نیز به دست بیاورد.

کی روش که اعتقاد خاصی به وحید امیری دارد با دعوت از این بازیکن به اردوی اتریش، در اواخر دیدار مقابل اروگوئه و در دقیقه ۸۵ او را به میدان فراخواند و امیری توانست بعد از چهار ماه بار دیگر کار رسمی خود را استارت بزند و باید دید شرایط برای وی در ادامه مسیر چطور پیش خواهد رفت.

امیری در جام جهانی قبلی و در روسیه یکی از مهره‌های تاثیرگذار در جمع شاگردان کارلوس کی روش بود و امیدوار است در قطر نیز بتواند دومین جام جهانی دوران فوتبالی خود را تجربه کند.

مسابقات لیگ هم از هفته ششم تعطیل شده و حالا امیری آماده می تواند از هفته هفتم برای پرسپولیس در دفاع چپ به میدان برود , یحیی گل محمدی هم می توانند امیدوار باشند که امیری برای ادامه رقابتهای لیگ برتر شرایط بازی دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)