مرجع خبری پرسپولیس : بشیکتاش ترکیه قهرمان جام حذفی ترکیه شد/ بازگشت دنیزلی با قهرمانی

تیم بشیکتاش با غلبه بر فنرباغچه عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های ترکیه را بدست آورد.

دیدار نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های ترکیه چهارشنبه شب بین تیم‌های بشیکتاش و فنرباغچه برگزار شد، دیداری که در پایان به برتری 4 بر2 تیم بشیکتاش انجامید.

برای تیم بشیکتاش در این بازی یوسف سیمسک (6)، روجریو بوبو (56 و 73) و هولوسکو فیلیپ (80) گلزنی کردند و گل‌های تیم فنرباغچه نیز توسط دانیل گونزالز (27) و آلکس دی سوزا (90) به ثمر رسید.

شاگردان مصطفی دنیزلی با پیروزی در این بازی برای هشتمین بار عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های ترکیه را بدست آوردند تا پس از گالاتاسرای پرافتخارترین تیم این رقابت‌ها باشند. گالاتاسرای با 14 قهرمانی سرآمد دیگر تیم‌های ترکیه‌ای در رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های این کشور است.

مصطفی دنیزلی، سرمربی پیشین تیم‌های پرسپولیس

 و پاس تهران که در هفته‌های آغازین لیگ ترکیه هدایت تیم بشیکتاش را برعهده گرفت، بازگشت خود به کشورش را با قهرمانی در جام حذفی جشن گرفت. او این فرصت را دارد تا با تیم بشیکتاش بر سکوی قهرمانی لیگ برتر باشگاه‌های ترکیه نیز بایستد. تیم او در پایان هفته سی و یکم لیگ ترکیه با 62 امتیاز صدرنشین جدول رده بندی است و اختلافی 2 امتیازی با تیم دوم جدول رده بندی دارد.

این مربی 59 ساله پس از قهرمانی تیمش در مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های ترکیه در جمع خبرنگاران گفت: ما در رقابت‌های لیگ دوبار مغلوب فنرباغچه شده بودیم اما تصمیم گرفتیم برای دیدار فینال روحیه خود را بازسازی کنیم و در این مسابقه مهم حریف پرقدرت‌مان را شکست دهیم. در این بازی اگر کمی دقت به خرج می دادیم می توانستیم به تعداد گل‌های خود اضافه کنیم.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)