علیرضا ابراهیمی بعد از چند روز دوری، دوباره به تمرینات گل گهر سیرجان بازگشت.
بعد از جدایی شجاع خلیل زاده از جمع سرخ‌پوشان پایتخت، یحیی گل محمدی به دنبال جانشین وی در ترکیب این تیم بود. ایمان سلیمی و حجت حق وردی گزینه‌های بودند که گل محمدی و پرسپولیس بنا به دلایلی موفق به جذب آنها نشدند تا سرخ‌پوشان به سراغ گزینه های دیگری بروند.

پرسپولیسی‌ها درحالی مذاکرات خود را برای جذب مدافع در نیم فصل دوم آغاز کردند که یکی از گزینه‌های یحیی گل محمدی، علیرضا ابراهیمی کاپیتان گل گهر سیرجان بود. بعد از پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به گل گهر، سیرجانی‌ها در ازای کاپیتان خود مهدی شیری و امید عالیشاه را خواستند که با مخالفت جدی سرخ‌پوشان همراه شد و در مقابله آنها آریا برزگر، سعید حسین پور و آرمان رمضانی را پیشنهاد کردند که این پیشنهاد نیز با مخالفت گل گهری ها مواجه شد تا کار انتقال ابراهیمی به پرسپولیس گره بخورد.

علیرضا ابراهیمی بعد از اینکه دو باشگاه به توافق نرسیدند، از حضور در تمرینات گل گهر امتناع کرد. ابراهیمی درحالی در لیست ۱۸ نفره گل گهر برابر مس رفسنجان قرار گرفت که وی با وساطت اطرافیان قلعه نویی به تمرینات این تیم بازگشت تا به نظر برسد حضور کاپیتان گل گهر در پرسپولیس در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر منتفی شده باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)