کارت بازی بازیکنان جدید پرسپولیس و استقلال و برخی از نفرات سپاهان هنوز صادر نشده است.

منصور قنبرزاده درمورد وضعیت تیم‌های لیگ برتری برای استفاده از بازیکنان جدید در هفته اول لیگ برتر، اظهار داشت: هنوز پنجره ۵-۴ تیم بسته است که دو تا از آنها دو تیم مطرح هستند. رضا درویش تا ساعت ۱۸:۳۰ روز دوشنبه دفتر من در سازمان لیگ حضور داشت. قراردادهای پرسپولیس را آورده بود که آنها را گرفتیم و کارهای‌شان را کردیم.

وی افزود: ولی هنوز برای پرسپولیس به دلیل بدهی‌های داخلی کارت صادر نشده و پنجره‌ داخلی اش بسته است. این‌ها مکاتبه کرده و کارهایشان را انجام دادند و گفتند تا ساعت ۸ و ۹ صبح امروز این بدهی اندک را پرداخت می‌کنیم. ما همه کارهای پرسپولیس را انجام داده‌ایم اما هنوز کارتی صادر نشده است و گفتیم ساعت 9 بیایید.

قنبرزاده تصریح کرد: استقلال، پرسپولیس و بخشی از قراردادهای سپاهان هنوز ثبت نشده و باید راستی آزمایی شوند‌. عصر روز گذشته راستی آزمایی کردیم و باید تعادل بودجه‌ای آنها مشخص شود‌ و آنهایی که زیر سقف بودجه هستند آماده صدور کارتشان هستیم. تا الان که راستی آزمایی کرده‌ایم، پرسپولیس و استقلال هنوز ثبت سامانه نشده‌اند اما سایر تیم‌ها سقف را رعایت کرده‌اند. یک تیم دیگر هم وجود دارد که اجازه بدهید برای ابهام نداشتن بعدا صحبت کنیم. تعدادی از قراردادهای این تیم مشکل دارد و از مبلغ سقف بودجه بیشتر بوده که یا باید مبلغ قراردادهای شان یا تعداد بازیکنان خود را کم کنند‌ در غیر این صورت هر تعداد بازیکنی که از سقف بودجه بیشتر داشته باشند کارت بازی آنها صادر نمی شود.

وی ادامه داد: سیستم ما جوری طراحی شده قرارداد های بالای 325 میلیارد برای تیم های آسیایی و بالای 250 میلیارد برای تیم های غیرآسیایی را اصلا امکان ثبت کردن ندارد. همچنین به صورت فیزیکی هم تک تک قراردادها را چک می کنیم و خود من در حضورشان بررسی می کنم.

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال در حالی این صحبت‌ها را در برنامه فوتبال برتر مطرح کرد که روز یکشنبه فرشید طاهری، مسوول نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلام کرد: تمامی ۱۶ باشگاه لیگ برتری در موعد مقرر تعیین شده قرارداد بازیکنان خود را برای ثبت و صدور کارت بازی به سازمان لیگ ارائه کردند و باید از مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر با سازمان لیگ به دلیل این تعامل و همکاری تشکر کنم. تقریبا کارت بازیکنان تمامی تیم ها صادر شده و کارت بازی بازیکنان جدید باشگاه ها نیز در هفته نخست بعد از بررسی مراحل قانونی صادر خواهد شد.

این اظهارات در حالی مطرح شده که بیست و سومین دوره لیگ برتر از چهارشنبه آغاز خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)