مرجع خبری پرسپولیس : پس از شکست پرسپولیس مقابل بنیادکار، برخی بازیکنان این تیم که احتمال جدایی‌شان بسیار زیاد است، در رختکن از هم تیم‌های خود خداحافظی کردند.

برخی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از حذف از لیگ قهرمانان آسیا در رختکن ورزشگاه از سایر نفرات خداحافظی کردند تا مشخص شود قصد ادامه حضور در این تیم را ندارند.

* ۳۰ دقیقه پس از اتمام بازی، اعضای تیم بنیادکار در ورزشگاه آزادی مانده و مشغول پایکوبی بودند. آنها با ریوالدو برخورد بسیار خوبی داشته و او را بر روی دست از رختکن خارج کردند. بازیکنان این تیم جلوی چشم عابدزاده،‌ کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس به جشن و پایکوبی مشغول شدند. تماشاگران پرسپولیس نیز در ورزشگاه مانده و علاقه ای به ترک آن نداشتند.

*پس از اینکه وینگادا با اعتراض برخی از رسانه‌ها مبنی بر استفاده نکردن از توره مواجه شد با خنده جواب آنها را داد.

*نیروی انتظامی ۵۰ هوادار را در ورزشگاه آزادی دستگیر کرد.

*عباس انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس پس از اینکه به همراه علی‌آبادی از ورزشگاه خارج شد بعد از ۱۰ دقیقه دوباره به ورزشگاه بازگشت و با بازیکنان مشغول صحبت شد.

*علی‌آبادی و سعیدلو تمایلی به گفت و گو با خبرنگاران نداشتند و تنها به ذکر این جمله بسنده کردند که: ” پرسپولیس خوب بازی کرد فقط نتوانست گل بزند. ” آنها در پاسخ به این سوال آیا پروین به پرسپولیس بازمی‌گردد فقط لبخند زدند و ورزشگاه را ترک کردند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)