با شرایط به وجود آمده میزبانی تبریز در بازی پرسپولیس و سپاهان منتفی شد.

امروز اعلام شد که باشگاه پرسپولیس ورزشگاه یادگار امام تبریز را برای میزبانی از سپاهان در بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر که با رأی کمیته انضباطی باید در زمین بی‌طرف برگزار شود، معرفی کرده است.

این در حالی است که بعد از رسانه‌ای شدن نام تبریز اعلام شد که سازمان لیگ درباره این انتخاب بی‌خبر بوده و از طرف دیگر هیأت فوتبال استان تبریز اعلام کرد که با برگزاری این بازی در این شهر مخالفت خواهد کرد.

در همین رابطه امروز مکاتباتی از سوی هیأت فوتبال آذربایجان شرقی با باشگاه پرسپولیس صورت گرفت و آنها اعلام کردند که به دلیل سفر رئیسی رئیس جمهور کشورمان به تبریز، هیأت فوتبال آذربایجان شرقی قادر به میزبانی این دیدار نیست و با این شرایط به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس باید شهر دیگری را برای برگزاری این بازی معرفی کند.

با وضعیت به وجود آمده و در حالیکه کمتر از یک هفته تا برگزاری این بازی زمان باقی مانده حالا باید باشگاه پرسپولیس به دنبال انتخاب ورزشگاه دیگری برای بازی با سپاهان باشد. به نظر می‌رسد با شرایط موجود شاید باشگاه پرسپولیس به اجبار تن به برگزاری بازی بدون هوادار برود؛ مسئله‌ای که پرسپولیس به شدت با آن مخالف است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)