پاسخ مدیر رسانه‌ای باشگاه سپاهان به قهرمانی مجازی سایت استقلال
مرجع خبری پرسپولیس : مدیررسانه‌ای باشگاه سپاهان پاسخ ادعای سایت باشگاه استقلال را داد.


مرتضی رمضانی با ارسال ایمیلی به خبرگزاری فارس در مورد اظهارات روز گذشته سایت باشگاه استقلال پاسخ زیر را داده است:


“سایت رسمی باشگاه استقلال در مطلبی با گذشت ۲۳ روز از پایان لیگ دهم با اعلام ۷ اشتباه داوری استقلال را قهرمان واقعی لیگ معرفی کرد. هر چند سایت باشگاه استقلال فصل پیش نیز با دستکاری جدول رده بندی رقابت ها شاهکاری دیگر را از خود بر جای گذاشته و در ارائه مطالبی از این دست معرف حضور همگان است، اما این بار سایت استقلال یا اعلام ۷ اشتباه داوری و با احتساب اینکه فقط و فقط اشتباهات داوری این فصل برای آبی های تهران اتفاق افتاده است، اعلام می دارد که حتی اگر یکی از این اشتباهات رخ نمی داد قهرمان لیگ عوض می شد!!!!

 

 

برای سایت استقلال و همه دوستانی که به این چنین دیدگاه هایی اعتقاد دارند ذکر نکات ذیل را ضروری می دانیم؛
ای کاش همان‌گونه که ذره بین به دست می گیریم و با تفکر اینکه اشتباهات داوری فقط برای ما بوده است، این فرصت و شهامت را هم داشتیم که بتوانیم در گزارشی اشتباهات غیر عمد داوری را که به نفع مان بوده و از آن متنفع شده ایم اعلام داریم و بعد از قهرمان واقعی لیگ سخن گوئیم.


برای ذکر چند نمونه از عمده اشتباهات داوری به نفع استقلال، این دوستان را به یادآوری چند رقابت فرا می خوانیم؛
پنجم شهریور ماه سال ۸۹ و در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر دیدار سپاهان – استقلال ضربه محسن بنگر از خط دروازه آبی ها عبور می کند و گل می شود اما داور اعتقادی به گل ندارد در حالی که کارشناس داوری برنامه نود گل را تائید می کند.

 

– در همان مسابقه گل چهارم استقلال حاصل خطایی بود که توسط داور به اشتباه گرفته شد و کارشناس داوری برنامه نود اعتقادی به این خطا ندارد و این بازی بدون اشتباهات داور می توانست ۴بر ۳ به سود سپاهان تغییر کند.

 

-در دو دیدار رفت و برگشت دربی تهران، استقلالی ها چقدر از اشتباهات غیر عمد داوری سود بردند. به ویژه در دیدار رفت که گل صحیح رقیب شان به اشتباه آفساید اعلام شد و همه کارشناسان در برنامه نود و سایر رسانه ها به این اشتباه صحه گذاشتند و فتوشاپ برخی رسانه ها نیز نتوانست در این باره به کمک آبی ها بیاید. هر چند استقلالی ها در پاسخ به اعتراضات پرسپولیس، رقیب را به داشتن جنبه باخت فراخواندند و سخن از اشتباهات داوری را کار درستی ندانستند!!

 

-دوستان استقلالی اطمینان داشته باشند اخذ آمار اشتباهات غیر عمدی که علیه سپاهان به قرائت کارشناسان برنامه نود در این فصل اتفاق افتاده قطعا از هفت مورد تجاوز می کند و سپاهان می توانست خیلی زودتر از هفته سی و دوم قهرمان این رقابت ها شود.

 

– شاید فاصله یک امتیازی قهرمان و نائب قهرمان لیگ، سایت استقلال را وسوسه کرده تا چنین گزارشی را منتشر کند، این بزرگواران توجه کنند که پس از اینکه سپاهان قهرمانی خود با پیروزی بر صنعت نفت آبادان در هفته سی و دوم را مسجل کرد در ادامه رقابت ها و دو دیدار با قیمانده با انگیزه و قدرت کمتری در لیگ به میدان رفت تا حضور پر قدرتی در آسیا به ویژه پلی آف لیگ قهرمانان داشته باشد و اگر چنین نبود فاصله تیم قهرمان و تیم دوم آن قدر زیاد می شد که سایت استقلال برای نگارش چنین گزارشی وسوسه نشود.

 


 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)