خبرگزاری پرسپولیس : در بازی سه شنبه پرسپولیس و سایپا چندین صحنه خطای پنالتی بر روی بازیکنان پرسپولیس صورت گرفت.

در بازی پرسپولیس و سایپا داور یک پنالتی به علت خطا روی هادی نوروزی را به نفع پرسپولیس اعلام کرد که این پنالتی به گل منجر نشد. بنا بر اعلام کارشناسان داوری خطا بر روی نورمحمدی یک پنالتی آشکار بود که داور از اعلام آن چشم پوشی کرد.

خطای هند بازیکن سایپا در دقایق پایانی نیر یک پنالتی به نظر می رسید اما کارشناسان داوری به علت واضح نبودن تصاویر پخش شده از شبکه سوم سیما از اظهار نظر قطعی در مورد آن خودداری کردند. در تصاویری که تصویربردار باشگاه پرسپولیس در اختیار سایت باشگاه قرارداده می توانید مشاهده کنید که نه تنها یک بازیکن بلکه دو بازیکن سایپا با دست مانع از ادامه حرکت توپ به سمت دروازه می شنود. آیا این یک پنالتی آشکار نیست؟

همچنین در صحنه دیگری که تصاویر آنرا در اختیار نداشتیم داور بازی به خاطر تمارض در محوطه جریمه به محمد نوری کارت زرد داد اما هافبک پرسپولیس می گوید: بعد از اینکه تعادلم در محوطه جریمه بهم خورد می خواستم بلند شوم اما بازیکن سایپا هر دوست خود را روی شانه های من گذاشت و مانع از بلند شدن من شد، که این کار او خطای صد در صد پنالتی بود اما داور به جای اعلام پنالتی به من کار زرد داد.

روابط عمومی باشگاه پرسپولیس این تصاویر و عکس های خطای آشکار بر روی محمد نوری را به نمایش می گذارد و قضاوت نهایی را به کارشناسان داوری و کمیته داوران می سپارد. آیا غیر از این است که داور از اعلام سه پنالتی مسلم به نفع پرسپولیس خودداری کرده است؟!

در همین بازی خطای مشکوکی نیز روی کریم انصاری فرد انجام شد و مشکوک به پنالتی بودو آیا می شود یک باشگاه و یک تیم تا این حد از اشتباهات داوری متضرر شود؟!

آیا فیلم اختصاصی باشگاه پرسپولیس ار خطای آشکار جواد نکونام بر روی محسن بنگر را دیده اید؟ اشتباه به ضرر پرسپولیس تا کی؟

 

 

AR7C3098.jpg

 

AR7C3099.jpg

 

AR7C3100.jpg

دانلود

{mp4}penalti-saipa[pnnc.ir]{/mp4}

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)