طی روزهای گذشته شایعاتی در مورد دردسر بزرگ معاونت حقوقی باشگاه در خصوص پرونده یک شرکت فعال حوزه فروش بلیت بازی‌های پرسپولیس منتشر شده که در نوع خود عجیب بود.

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از کمیته روابط عمومی، این طور به نظر می‌رسد گمانه‌زنی‌های خبری در برخی موارد حقوقی بی‌‎اساس است؛ زیرا پرونده مورد اشاره با اتفاق یا خبر جدیدی همراه نبوده و مشخص نیست چرا به یکباره چنین موضوعی به دغدغه برخی رسانه‌ها تبدیل شد.

رای شکایت کیفری به سود باشگاه بود و استیناف‌خواهی این رای نیز برای بار دوم به سود باشگاه اعلام شد. آخرین جلسه مربوط به این پرونده در تیرماه سال گذشته برگزار شد که رای آن هنوز اعلام نشده است.

پس از آن تا امروز، غیر از یک اظهارنامه در مورد بازپس‌گیری پول، اتفاق جدیدی رخ نداده و از این رو، مشخص نیست چرا برخی رسانه‌ها به این پرونده ورود کرده‌اند و در پی انتشار اخبار نگران‌کننده در مورد آن هستند.

معاونت حقوقی با قوت پیگیر پرونده‌هاست و از طرفی، پرونده کیفری به نفع باشگاه است. بر همین اساس مجدداً تاکید می‌شود که اخبار صحیح پرسپولیس را فقط از رسانه رسمی باشگاه پیگیری کنید.

گفتنی است در روزهای گذشته در خبرها آمده بود باشگاه پرسپولیس به دلیل محکومیت در پرونده ریحان فیلم باید ۷ میلیارد تومان پرداخت کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)