پرسپولیس نیوز: سرمربی و مدیر ورزشی تیم پرسپولیس امروز برای بازیکنان این تیم صحبت کرده و خواستار آن شدند تا با فراموش کردن باخت در دربی به دو بازی حساس آسیایی مقابل الوصل بیاندیشند.

تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برگزار شد که این تمرین تحت تأثیر اتفاقات روز گذشته روی سکوها و شعارهای هواداران انجام شد.

برانکو و افشین پیروانی پیش از آغاز تمرین برای بازیکنان صحبت کردند تا سرخپوشان را از نظر روحی-روانی به شرایط ایده‌آل برسانند چرا که سرخپوشان دو روز دیگر در یک دیدار حساس آسیایی به مصاف الوصل امارات خواهند رفت.

ابتدا برانکو برای بازیکنان صحبت کرد. سرمربی پرسپولیس به شاگردانش گفت که آنها در نیمه دوم بازی دربی بسیار بهتر از نیمه اول بازی کردند و می‌توانستند حتی به گل هم برسند اما شاید به دلیل فشارهایی که روی این تیم قرار دارد بازیکنان نتوانستند به گل برسند.

سرمربی پرسپولیس همچنین به بازیکنان این تیم گفت که شما بهترین تیم ایران هستید و برای دومین سال متوالی قهرمان شده‌اید. باید با شکست الوصل باخت در دربی را جبران کرده و آن را فراموش کنید.

بعد از صحبت‌های برانکو، افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم پرسپولیس دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد. پیروانی به سرخ‌پوشان گفت که الان وقت متحد بودن و رفیق بودن است.

مدیر ورزشی سرخ‌پوشان در صحبت‌هایی که با بازیکنان داشت گفت که فوتبال همین است و باید از آن لذت ببرید اما به هر حال لذت فوتبال در همین برد و باخت‌هاست. البته همه این را می‌دانیم که باخت به استقلال سنگین است و ما دوست داشتیم با برد مقابل این تیم قهرمانی را در لیگ برتر جشن بگیریم. ما قهرمان ایران هستیم و همه تیم‌ها به دنبال شکست دادن پرسپولیس هستند. ما تیمی هستیم که ۲ سال متوالی است قهرمان ایران شدیم و تیم خوبی داریم.

وی در ادامه صحبت‌هایش خطاب به بازیکنان خاطرنشان کرد: زمان ما رفاقت و دوستی در تیم موج می‌زد و باید رفاقت سرلوحه پرسپولیسی‌ها باشد. جنگیدن و از خود گذشتگی شعار ماست، ما نمی‌خواستیم به استقلال ببازیم اما به هر حال فوتبال است و از این نتایج در آن رقم می‌خورد. ما حالا بازی آسیایی در پیش داریم، درست است که همه بابت باخت به استقلال ناراحت هستیم اما با برد در ۲ بازی رفت و برگشت مقابل الوصل دوباره آرامش به تیم باز می‌گردد. باید باخت را فراموش کنیم و نباید زانوی غم بغل بگیریم چون ما نماینده ایران هستیم و ۲ بازی حساس در آسیا داریم.

بعد از این صحبت‌ها بازیکنان متحد شدند که با ۲ برد مقابل الوصل در بازی رفت و برگشت بتوانند دوباره دل هواداران پرسپولیس را شاد کنند.