پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دوم نوزدهمین دوره لیگ برتر اولین شکست خود را مقابل تراکتور متحمل شد.

در ادامه بازی‌های هفته دوم لیگ برتر فوتبال تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام(ره) به مصاف هم رفتند که  این دیدار با برتری یک بر صفر تراکتور به پایان رسید. احسان حاج‌صفی در دقیقه ۲+۴۵ تک گل شاگردان دنیزلی را وارد دروازه بیرانوند کرد تا تراکتور با سرمربیگری دنیزلی کام هواداران پرسپولیس را تلخ کند.

ترکیب تراکتور: رشید مظاهری، ایمان سلیمی، محمدرضا خانزاده، مهدی تیکدری، میثم تیموری، احسان حاج‌صفی، رضا اسدی، ویلیان میمبلا(۸۰ ساسان انصاری)، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه(۷۲ یوکیا سوگیتا)  و کوین فورچونه.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، سیدجلال حسینی، محمد نادری(۷۸ جونیور براندائو)، مهدی شیری (۶۷ امیر روستایی)، احمد نوراللهی، وحید امیری، سیامک نعمتی، امید عالیشاه(۴۶ بشار رسن)، مهدی ترابی و علی علیپور.

داور: بیژن حیدری

نیمه اول

دقیقه ۶:  رشید مظاهری در حالی که قصد داشت توپ را با پاسی کوتاه به مدافع تیمش بسپارد به اشتباه آن را در محوطه جریمه تراکتور تقدیم علیپور کرد اما او قدر اشتباه مظاهری را ندانست و خیلی زود توپ را لو داد.

دقیقه ۹: علیرضا بیرانوند در مهار پاس رو به عقب خلیل‌زاده ناموفق نشان داد و در نهایت مجبور شد آن را خیلی دستپاچه به اوت بزند.

دقیقه ۱۶: همکاری خوب دژاگه با حاج‌صفی و پاس رو به عقب این بازیکن با شوت محکم فورچونه از پشت محوطه جریمه همراه بود که توپ در حالت خطرناک از کنار دروازه‌ بیرانوند راهی اوت شد.

دقیقه ۱۷: سیامک نعمتی اولین کارت زرد مسابقه را از داور بازی دریافت کرد.

دقیقه ۲+۴۵: کرنر ارسالی از سوی شجاعی با دفع ناقص مدافعان پرسپولیس همراه شد و حاج صفی پس از مهار توپ در پشت محوطه جریمه پرسپولیس با دریبل عالیشاه و شوت از راه دور دروازه بیرانوند را باز کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۴: پاس علیپور با ضربه سر برای رسن این بازیکن را در پشت محوطه جریمه تراکتور صاحب موقعیت عالی شوت‌زنی قرار داد که ضربه‌اش با اختلاف از کنار دروازه‌ مظاهری راهی اوت شد.

دقیقه ۵۸: ضربه محکم و دیدنی میمبلا از روی ضربه ایستگاهی از فاصله ۳۰ متری توسط بیرانوند راهی کرنر شد.

دقیقه ۵۹: کرنر ارسالی توسط تیموری با ضربه سر شجاعی از محوطه شش قدم پرسپولیس می‌رفت به گل دوم تراکتور تبدیل شود که توپ در حالت بسیار خطرناک از کنار دروازه بیرانوند راهی اوت شد.

دقیقه ۶۰: داور به احسان حاج‌صفی کارت زرد داد.

دقیقه ۶۶:ضربه کاشته رسن از فاصله ۲۰ متری می‌رفت دروازه تراکتور را باز کند که مظاهری به زحمت توپ را وارد کرنر کرد.

دقیقه ۷۵: ارسال ترابی از جناح راست می‌رفت با ضربه سر امیری به گل تساوی تبدیل شود که باز هم مظاهری توپ را از زیر تیرک افقی به کرنر فرستاد.

دقیقه ۸۶: داور همزمان به سلیمی و بیرانوند کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۸۸: داور به دژاگه که روی نیمکت حضور داشت کارت زرد داد.

دقیقه ۲+۹۰: سعید مهری جایگزین  احسان حاج‌صفی شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)