پرسپولیس نیوز: دبیرکل فدراسیون فوتبال نشستی را با کلیه مسئولین حقوقی و مسابقاتی فوتبال برگزار کرد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی،دبیرکل فدراسیون فوتبال عصر روز گذشته جلسه ای را با حضور محمود شیعی، لیلا صوفی زاده، مسئولین سازمان های لیگ فوتبال و فوتسال، کمیته های حقوقی و تدوین مقررات، انضباطی، تعیین وضعیت بازیکنان، دپارتمان بین الملل ،دپارتمان تیم ملی،نماینده بازیکنان تیم های ملی فوتسال و فوتبال بانوان و آقایان برگزار کرد.در این نشست دبیرکل فدراسیون فوتبال به بحث و بررسی در خصوص راهکارهای فیفا پرداخت و نظرات کمیته های مسئولان حقوقی و مسابقاتی فدراسیون فوتبال نیز در این جلسه ارائه شد.

گفتنی است، با توجه شیوع ویروس کرونا که منجر به تعلیق کلیه فعالیتهای مختلف از جمله فوتبال شده است؛ باعث شده تا سوالاتی از فیفا شود. بر همین اساس فیفا راهکارهایی را به فدراسیون های عضو ارسال کرده تا باشگاهها و بازیکنان بتوانند بر اساس شرایط موجود خود در کشورشان ، از این راهکارها استفاده کنند.

بر همین اساس فیفا پس از تشکیل کارگروهی، نامه ای را به فدراسیون های عضو خود ارسال کرده و راهکارهای مختلفی را در خصوص قرارداد بازیکنان مطرح کرده است.با توجه به اینکه مدت زمان قرارداد بازیکنان و بحث تعهد طرفین در این راهکارهای پیشنهادی از طرف فیفا ارائه شده و در این جلساتی که برگزار می شود فدراسیون درصدد آن است تا به یک راهکار قانونمند برسد.

لازم به توضیح است، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال به همراه مسئولین فدراسیون در این جلسه به بررسی شرایط و ایجاد یک راهکار مناسب در این نشست پرداختند. مقرر شد تا در جلسه آتی با حضور کلیه مسئولین ذیربط به یک جمع بندی نهایی برسند و تصمیمات لازم در این خصوص گرفته شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)