پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شاید سوشا مکانی با فرد یا شخصی در باشگاه پرسپولیس مشکل دارد، اما دلیل نمی‌شود که برای رقیب آرزوی موفقیت کند.

محمد برزگر در گفت‌وگو با میزان، درباره تقابل الهلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: بازی سختی است و باید مراقبت کارشکنی احتمالی عربستانی‌ها باشیم. اگر اسیر حواشی و جو تماشاگران نشویم با دست پُر به ایران بازمی‌گردیم. عربستان در کنفدراسیون فوتبال آسیا صاحب کرسی است و این موضوع روی تقابل تیم‌ها تاثیر می‌گذارد.

وی افزود: پرسپولیس با حواشی زیادی عازم عربستان شد. با این وجود، مطمئنم بازیکنان هم قسم شدند تا در این دیدار برنده شوند. خوشبختانه شاکله و استخوان‌بندی اصلی پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات حفظ شد. این بازی هم، حیثتی است و بازیکنان با تمام وجود تلاش می‌کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا غیبت ملی‌پوشان در اردوی پرسپولیس، روی کیفیت این تیم تاثیر می‌گذارد؟، عنوان کرد: بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس با غیرت و تعصبی که دارند در زمین حاضر می‌شوند و چند برابر تلاش می‌کنند تا تیم نتیجه بگیرد. قطعاً هر دو تیم شناخت مناسبی از یکدیگر دارند و این موضوع کار را برای تاثیر بازیکنان ملی‌پوش مهم می‌کند.

برزگر پیرامون عملکرد موسی مارگا و گومیس در تیم الهلال عربستان تصریح کرد: کادرفنی پرسپولیس، تیم آنالیز بسیار قوی دارد و مطمئنم که الهلال را به صورت خط به خط آنالیز کرده‌اند. از بابت فنی مشکلی وجود ندارد فقط باید مواظب کارشکنی‌های احتمالی باشیم.

وی درباره اظهار نظر سوشا مکانی و آرزوی موفقیت برای الهلال گفت: این اظهار نظر غیرحرفه‌ای بود. شاید سوشا مکانی با فرد یا شخصی در باشگاه مشکل دارد، اما این دلیل نمی‌شود که برای رقیب آرزوی موفقیت کند. تیم رقیب برای کشوری خارجی است که این اظهار نظر مکانی، عقلانی و حرفه‌ای نبود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)