پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس اگر با همین روند پیشروی کند می‌تواند در دربی صدر جدول را از استقلال پس بگیرد و مطمئنم این اتفاق هم خواهد افتاد.

کوروش برمک در گفت‌وگو با میزان، درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس با تمرکز و آمادگی کامل، مس رفسنجان را که حریفی سخت کوش بود شکست دادند و شاگردان ربیعی اسیر دوندگی و جنگندگی سرخپوشان شدند و چیزی برای گفتن نداشتند. گل حریف تنها روی خالی بودن جای رضاییان و برنگشتن او به دفاع به ثمر رسید.

وی ادامه داد: رامین رضاییان در حضور قبلی خود در پرسپولیس و تیم ملی یک ضعف داشت و آن هم عدم برگشتن به دفاع و شرکت در کار‌های دفاعی بود که باعث شد بازی او خیلی در تیم ملی به چشم نیاید.

*آمار پاس‌های اشتباه امیری خیلی بالا بود

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد وحید امیری در این بازی یادآور شد: بازی را بردیم، اما نکته قابل توجه بالا بودن آمار پاس‌های اشتباه امیری بود. او باید بسیار مراقب باشد، زیرا در ادامه بازی‌ها بسیار حساس‌تر خواهند شد و پاس‌های کلیدی اهمیت بیشتری پیدا خواهند کرد و کادر فنی باید روی این این مسئله هم تمرکز لازم را داشته باشند.

برمک در رابطه با نیمکت نشینی حامد لک و بازی کردن دروازه بان جدید سرخپوشان عنوان کرد: از یحیی بابت جرأت و جسارتش در نیمکت نشین کردن حامد لک و بازی دادن به احمد گوهری تشکر می‌کنم. البته گوهری در یکی دو صحنه و در خروج‌های خود اشتباهاتی داشت، اما اگر به او فرصت و بهای لازم را بدهیم احتمالاً نتیجه بهتری نسبت به لک خواهیم گرفت.

*استقلال به دلیل مسائل حاشیه‌ای در سراشیبی قرار گرفته

وی در خصوص اهمیت بالای دربی ۹۸ و رسیدن پرسپولیس به صدر جدول اذعان کرد: پرسپولیس اگر با همین روند پیشروی کند می‌تواند در دربی صدر جدول را از استقلال پس بگیرد و مطمئنم این اتفاق هم خواهد افتاد. استقلال به دلیل مسائل حاشیه‌ای و مشکلات سربازی دو مدافع خود در سراشیبی قرار گرفته و همچنان درگیر این مسائل خواهد بود و پرسپولیس باید از این موقعیت استفاده کند. تیمی که نیم فصل اول قهرمان شود جام نخواهد گرفت و امیدوارم در پایان فصل پرسپولیس برای ششمین بار پیاپی جام را بالای سر ببرد و جشنی بزرگ با حضور هواداران در ورزشگاه آزادی داشته باشیم.

مهاجم سال‌های گذشته سرخپوشان پایتخت درباره درخشش مهدی‌ عبدی برابر مس رفسنجان تصریح کرد: عبدی مهاجمی شش دانگ است، او به دلیل حواشی چند هفته تمرکز لازم را برای گلزنی نداشت. متاسفانه فوتبالیست‌های ما به طور ناخواسته و خیلی راحت درگیر حواشی فضای مجازی می‌شوند، اما عبدی زود خودش را پیدا کرد. وی همواره نشان داده گلزنی باهوش و فرصت طلب است و باید در این امر از خود تداوم نشان دهد.

*آخرین روز‌های آمادگی کامل سیدجلال حسینی است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با عملکرد خط حمله و خط دفاع تیمش تاکید کرد: به طور کلی در خط حمله بسیار خوب هستیم و نگرانی اصلی ما در فاز دفاعی تیم است. باید بپذیریم که این روز‌ها آخرین روز‌های آمادگی کامل سیدجلال حسینی هستند و از حالا باید نفرات خوب برای خط دفاع را پیدا کرده و در ترکیب تیم جا بیندازیم. هنانوف عملکرد خوبی در پرسپولیس داشته و علیرضا ابراهیمی هم بازیکن خوبی است و نمی‌دانم چرا از او استفاده نمی‌شود؟

برمک در خصوص تقابل پرسپولیس با نفت آبادان در هفته بیست و یکم لیگ برتر خاطرنشان کرد: : پرسپولیس هم باید توجه داشته باشد همه حریفان از جمله نفت آبادان می‌توانند برای ما خطرساز شوند، آن‌ها هافبک‌های شوتزنی دارند و نباید از شوت‌های ناگهانی آن‌ها غافل شویم. لیگ امسال غیرقابل پیش‌بینی است و نمی‌توان گفت کدام تیم ضعیف و کدام تیم قوی است. همه تیم‌ها از استقلال و سپاهان گرفته تا نفت مسجدسلیمان و پدیده از لحاظ ریتم بازی و سطح تاکتیکی بازیکنان تقریباً در یک سطح هستند و تنها عاملی که تفاوت این تیم‌ها و رتبه آن‌ها را مشخص می‌کند انسجام و آرامش باشگاه و مدیریت مسائل مالی و تدارکات است. برای مثال استقلال تا اینجای کار نتایج خوبی گرفته، اما سیرنزولی پیدا خواهد کرد، ذوب‌آهن نتایج ضعیفی کسب کرده، اما با پیروزی مقابل پدیده شرایط بسیار بهتری پیدا کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)