رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت که دربی ۱۰۲ پایتخت بعد از هفته اول لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.

سهیل مهدی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره زمان برگزاری دربی هفته پنجم بیست‌وسومین دوره لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: دربی پس از فیفادی و هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا انجام خواهد شد. هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان 27 تا 29 شهریور ماه برگزار می‌شود.

وی در مورد انتقادها از برگزاری 4 هفته اول لیگ در اواسط هفته‌ها تصریح کرد: پس از تعویق یک هفته‌ای لیگ و درخواست تیم فوتبال امید برای حضور بازیکنان در اردو مجبور شدیم بازی‌ها را تا قبل از هشتم شهریور برگزار کنیم. مسئولان تیم امید سهمیه تیم‌هایی که شانس دعوت بازیکنان‌شان به اردوی تیم امید دارند را به صورت محرمانه در اختیار ما گذاشته‌اند. قرار بود دهم و یازدهم شهریور ماه بازی‌ها را تمام کنیم ولی با درخواست تیم امید برای برگزاری اردو محدودیت داشتیم و هفتم و هشتم شهریور هفته چهارم برگزار می‌شود. با این شرایط، امکان برگزاری بازی‌ها در روز جمعه را از دست دادیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با اشاره به مشکلات برخی تیم‌ها گفت: امیدوارم وارد مسابقات شویم و دیگر تأخیری در برگزاری‌ بازی‌ها نداشته باشیم. برخی از باشگاه‌ها مدارک‌شان ناقص است یا قرارداد بازیکنان‌شان را ثبت نکرده‌اند.

مهدی در خصوص برگزاری دیدار تیم‌های صنعت نفت و استقلال در ورزشگاه تختی آبادان و بحث گرمای هوا گفت: به خاطر گرما بازی در ساعت 21:30 برگزار می‌شود. در همه بازی‌ها تا اطلاع ثانوی کولینگ بریک (وقت استراحت) در دقایق 30 و 75 دو نیمه داده می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)